Skocz do zawartości

Marzy Mi Sie Praca W Praku Narodowym


Rekomendowane odpowiedzi

tylko jako kelnerka, albo informacja turystyczna. W zeszlym roku bylam w wiekszosci parków narodowych w Kalifornii i marzy mi się spędzenie tam całych wakacji. Wiem, że to możliwe, bo spotkałam tam studentów ze Słowacji pracujących jako kelnerzy albo w informacjach turystycznych na terenie Parków z WATu. Nie chce jechac na Campa i pracowac w kuchni albo zajmowac sie dziecmi przez 12 godzin dziennie. Chce normalna prace. Czy ktos widzial taką ofertę w jakimś polskim biurze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jako kelnerka, albo informacja turystyczna. W zeszlym roku bylam w wiekszosci parków narodowych w Kalifornii i marzy mi się spędzenie tam całych wakacji. Wiem, że to możliwe, bo spotkałam tam studentów ze Słowacji pracujących jako kelnerzy albo w informacjach turystycznych na terenie Parków z WATu. Nie chce jechac na Campa i pracowac w kuchni albo zajmowac sie dziecmi przez 12 godzin dziennie. Chce normalna prace. Czy ktos widzial taką ofertę w jakimś polskim biurze??

Jak jestes zainteresowana praca w parku narodowym proponuje zajrzec na stronke www.coolworks.com na zakladke national parks....jest tam mnostwo ofert...sama wybierasz gdzie chcesz wyslac cv...a jak juz bedziesz miala oferte pracy zdglosic sie do jakiegos biura. Czytalam twoj post o Emakopolu...hmm nie zazdroszcze takich przezyc!! masakra...az trudno uwierzyc ze biuro jest tak nie zorganizowane i chaotyczne. Na szczescie nie mam takich doswiadczen.

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...