Skocz do zawartości

Kto Chetny Na Independent Na Eastcoast ?


Rekomendowane odpowiedzi

[hej, ja jestem zainteresowana, jednak połowa maja to dla mnie baaardzo wcześnie jestem w stanie podlecieć pod koniec czerwca:) mój mail izanamii@wp.pl

same here :D independent, eastcoast, ale po 26 czerwca dopiero mogę i w zadnym wypadku nie chodzi o sesje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad wyjazdem do USA na lato i mam dwie opcje - albo właśnie Lake Tahoe (praca ratownika w miejscowości Incline Village) albo praca ratownika w Virginii. Bardziej chciałbym znaleźć się na zachodzie Stanów, jednak tam miałbym zagwarantowane jedynie ok. 30h pracy tygodniowo. Dlatego też obligatoryjnie chciałbym znaleźć drugą pracę. Czy trudno jest tam znaleźć drugą pracę? W jaki sposób to poszukiwanie się odbywa? Gdzie najlepiej szukać? Byłbym wdzięczny za wszelkie info.

Jak to jest twoj pierwszy przyjazd to od razu jedz do Reno aby dostac SSN, jak juz bedziesz go mial to bedzie ci o wiele latwiej znalezc 2 prace, problem jest w tym, ze mozesz go dostac po 4-6 tygodniach. Najlepiej wez dokument ze sie o niego ubiegasz i uderzaj na supermarkety, jak nie w Incline to w Kings Beach lub Tahoe City. Nad Lake Tahoe dziala bardzo dobrze komunikacja pomiedzy poszczegolnymi miasteczkami, nawet sa darmowe busy ktore do 1-2 w nocy kursuja jak dobrze pamietam. Jak cos chcesz wiedziec wiecej to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...