Skocz do zawartości

Virginia Beach, Gold Key


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!!

W czerwcu po raz pierwszy wybieram się na w&t do Virginia Beach. Ciekawa jestem czy może ktoś z was się też tam wybiera w te wakacje. Będę również wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego miejsca od osób które już tam były. Z góry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylam rok temu w VA Beach...a z jakiej wyjezdzasz firmy? Ogolnie to sympatyczna miejscowosc, moze pozatym ze dosc sporo pada. Mieszkania nie sa zbyt drogie (gdzies tak $300 za miesiac lub mniej), pracy nei brakuje (jesli szukalababys drugiej), sympatyczne nastawienie do polakow, piekna plaza, duzo sklepow i roznego rodzajow barow. Napewno jest tam co robic w wolnym czasie :D Jest tam tez cos takiego jak "student center" ktore prowadzi pewnien czech, Radek. Jest tam kafejka interenetowa no i Radek posredniczy w wynajmnie mieszkan wielu osobom i sprzedaje uzywane rowery. Dosc pomocna osoba choc nie wszyscy go lubia...(?) Ja wynajmowalam od niego dom i powiem szczerze ze problemow zadnych nie bylo. Chyba ze sie cos pozmienia do przyszlych wakacji to znajdziesz go na 19th street idac kawalek od strony plazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hej!!!

W czerwcu po raz pierwszy wybieram się na w&t do Virginia Beach. Ciekawa jestem czy może ktoś z was się też tam wybiera w te wakacje. Będę również wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego miejsca od osób które już tam były. Z góry dziękuje :)

Hej

właśnie przeczytałam twojego posta,też jadę do virginia beach, i szukam jakiegoś lokum. Byłabys zainteresowana ewentualnie szukaniem go razem? nie wiem w jakiej części bedziesz pracować ja w hotelu cavelier, blisko plaży.

dorota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...