Skocz do zawartości

Gdzie Jest Jeszcze Rekrutacja Na H2b


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.Mam krotkie pytanie ,czy ktos ma potwierdzone info odnosnie trwajacej jeszcze rekrutacji na H2B.Interesuje mnie najlepiej etat ratownik.Aczkolwiek mam bogate doswiadczenia jesli chodzi o inne prace.Sledzac inne posty dot/H2B to raczej juz impossible.Biorac jeszcze pod uwage to co napisala Karina jakis czas temu(ze sezon wiosna lato juz odpada)Nie wiem w sumie jak sie do tego ustosunkowac.Czy dac sobie spokój teraz.Ale przeciez tak jest praktycznie co roku.Zamierzalem ubiegac sie o tew wize w roku 2007 i sytuacja byla podobna.Dajcie znac ,prosilbym jednak o pewne informacje.Dziekuje ipozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi, to na wizy h2b jest jakas okresowosc?

to znaczy ze wyjzdy sa w okreslonych terminach czy wtedy kiedy ja chce? wogole nie orientuje se w tym, probowalam sie dowiedziec u organizatorow bo chce na to jechac za rok ale to ponoc za wczesnie za zalatwianie... ze 3 miesicace przed wyjazdem - no dobra ale trzeba wczesniej wiedziec czy na 100% sie pojedzie, w koncu trzeba wziac dziekanke itd!?

slyszalam ze ich ilosc jest ograniczona - czyli jak juz sie zapisze na program przez polskiego posrednika to mam gwarancje ze ta wize dostane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...