Skocz do zawartości

Czy Ktoś Coś Słyszał O Camp O-at-ka?


Rekomendowane odpowiedzi

hej, wiesz co, raz spotkalam w bostonie studentow, ktorzy byli z tamtego kampu, spotkalismy sie na meczu, wiesz co? nie byli zachwyceni atmosfera polakow w kuchni byla beznadziejna, podobno z roku na rok wracaja te same osoby i maja mozliwosc awansowania na menadzera czy kogos tam i przez to ten koleś opowiadal ze nie bylo tam, ok ale moze teraz bedzie inaczej,pisze co słyszalam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik, aha i mi sie cos przypomnialo, tylko to gadal taki chlopak co to w ogole nic na nim wrazenia nie robilo ale gadal ze niby konczyl prace okolo 22, ze szorowal podlogi i mial pod soba okolo 11 stolikow za ktore byl odpowiedzialny, poza tym cos mi sie zajarzylo ze gadal, ze z tygodnia na tydzien mieli zmiany na zmywaku...aaaa!! ale plus byl, gadali ze samochod dostawali na day offa.....osobiscie cos, nie chce mi sie wierzyc...ze sprzatali dajninghol do 22...bylam pare razy i najpozniej za kazdym razem konczylam ok 19;30...moze cos jeszcze ci odpisza.....wiesz co napisz moze na tym UK - CA forum, tam sporo ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...