Skocz do zawartości

Extralot ?


Rekomendowane odpowiedzi

te ceny sa orientacyjne, te tzw. "promocje" czesto maja to do siebie ze albo czeka sie na lotniskach niewiadomo ile, albo pozniejsza zmiana terminu np. powrotu niemozliwa albo kosztuje bardzo duzo,

ja rok temu znalazlem bilet za 1650 do USA co z tego skoro w londynie trzeba bylo zmienic lotnisko na wlasna reke (3h czasu do USA a 1,5h spowrotem) oczywiscie trzeba bylo ze soba zabrac wszystkie bagaze ;-)

koszt przetransportowania sie z jednego lotniska na drugie to jakies 15 funtow w kazda strone - o nerwach nie wspominajac, czasem te oszczednosci to gra nie warta zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, extralot ma normalna oferte. normalne bilety lufthansy. mam juz potwierdzenie rezerwacji. i nie ma zadnych mega postojow czy czego, a cena bardzo atrakcyjna. tyle ze w ramach promocji wat2008 z allegro. bo na ich stronie to faktycznie wyskakuja normalne ceny. polecam, tylko radze sie spieszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, extralot ma normalna oferte. normalne bilety lufthansy. mam juz potwierdzenie rezerwacji. i nie ma zadnych mega postojow czy czego, a cena bardzo atrakcyjna. tyle ze w ramach promocji wat2008 z allegro. bo na ich stronie to faktycznie wyskakuja normalne ceny. polecam, tylko radze sie spieszyc

A ze tak sie zapytam jaka to taryfa? Ile za przebookawanie itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zadnym pracownikiem, po prostu ciesze sie z biletu jaki dostalem. Oplata jest 100 lub 240 pln w zaleznosci jaki bilet a wszystkiego dowiadujesz sie przez maila, a taryfa jest tak jak napisane na allegro, nie wiem jaka to,ale na bilecie np z nyc do polski mam napisane class: promotion, V

po prostu pisze ze cos dobrego jest, a nic nie trzeba kupowac ale jak zaproponuja cos dobrego to czemu nie. Ja bym wpierw wszedl i zobaczyl co proponuja a potem kogos oskarzal.

mi to wszystko jedno, coz nie zamierzam sie wiecej wypowiadac w tym temacie, kazdy allegro ma i sobie moze czytac i pisac i szukac i wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...