Skocz do zawartości

Problem Przy Rezerwacji Etix :(


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisalem w innym watku znalazlem interesujace mnie polaczenie. Wychodzi 1735 USD liniami Lufhansy z jedna przesiadka. Bilet dla 2 osob plus dziecko. Dzwonilem na infolinie Lufthansy i powiedzieli ze nie ma przeszkod aby bilet wykupic na amerykanskiej stronie Lufthansy a podac dane osob lecace z Polski (czyli nasze).

No i mam problem albo sam sobie go stworzylem i nie umie sobie odpowiedziec na watpliwosci. Jako, ze bilety bedzie kupowac dla nas znajoma swoja karta (bo nasza walutowa nie jest akceptowana) wiec wybiera:

Book for someone else i wpisuje nasze dane. Wybiera miejsca i przechodzi do platnosci Form of payment for all travelling passengers.

I teraz tutaj jest moje male zaklopotanie. Siostrzana polska wersja strony Lufthansy ma w tym miejscu informacje, ze osoba placaca za bilet musi byc osoba podrozujaca. Na stronie Lufhansa.com w wersji amerykanskiej takiej informacji nie ma. Czy nie bedzie problemow ? Wszak osoba placaca za bilet kupiony na amerykanskiej stronie nie leci do USA (bo juz tam jest) a tylko kupuje nam bilety.

I jeszcze jedno: Mamy komunikat: Your etix will be stored on the card or national identity card/passport, indicated below. Please note! The above chosen card or national identity card/passport is required at time of checkin for all flights. Wybiera: national identity card/passport . Mam rozumiec ze identyfikacja biletu nastapi na postawie naszych paszportow ?

Sorry za moze lamerskie watpliwosci, ale jak sie kiedy latalo to biletu byly "inne" :) Teraz technika i sie czlowiek głubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Moze to Ci pomoze troszke..

Moj chlopak bookowal bilety na amerykanskiej stronie Lufthansa dla naszych znajomych. Placil swoja karta kredytowa. jaka osoba placaca widnialy jego dane, ale jakos osoby lecace oczywiscie byly dane naszych znajomych. Znajomi przylecieli i wlasnie wrocili do PL bez zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...