Jump to content

Praca - Obowiązki Na Kampie!


Recommended Posts

Witam!

Jestem przed targami kampów i zastanawiam się jakiego zajęcia się podjąć. Stąd prośba do Was, abyście opisali swoje obowiązki związane z pracą na kampie. I tak na przykład, czy mowing opiera sie na całodziennym i codziennym koszeniu trawy, czy są jakieś dodatkowe obowiązki? Albo co dokładnie robiliście na stanowisku dishwasher (rozumiem ze nie wkładaliście naczyń do zmywarki przez całe 8h? :) lub housekeeper? Proszę o zrelacjonowanie Waszej codziennej pracy.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A jak sobie wyobrażasz taki camp? Są dzieciaki, jedzą ok 3 razy dziennie, jak zjedzą trzeba po nich pozmywać - trzy razy dziennie, co nie zajmuje 8 godzin.

Poza tym nie radzę ci liczyć na 8 godzin pracy dziennie :unsure: raczej ok 10-11.

jako housekeeper - co widzisz pod tą nazwą? utrzymujesz lazienki dzieciakow i ogolnie miejsca zamieszkania ludzi na campie w czystości. śmieci, kible, podłogi, okna itp.

trawy też nikt normalny codziennie nie kosi bo w USA trawa rośnie z prędkością porównywalną do tej w Polsce, więc nie byłoby sensu ;]

generalnie każdy ma swoją .. "specjalizację" i teren kuchni czy zakres obowiązków za który jest odpowiedzialny. Ale jak trzeba to wszyscy robią wszystko, jak ktoś kto z Tobą na codzien pracuje ma wolne, to kto inny musi go czasem zastępować itp.

Nie, nie będziesz robił przez 2 miesiące codziennie tego samego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...