Skocz do zawartości

Quad Hartford W&t Mieszkanie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy juz ktos, poza mna jest w Hartford, czy nie, bo nikogo nie widac, ale z mieszkaniami jest MASAKRA w tym roku!!!!!

Juz tydzien siedze w Silver bellu i jest coraz gorzej. Oczywiscie sa mieszkania do wynajecia, ale nikt nie chce wynajac na 4 miesiace, a mielismy takie przypadki, ze jeszcze nas zbesztali, ze jestesmy polakami i non stop imprezy robimy, a pozniej policja przyjezdza:/

Ogolnie nie wiem juz co robic, bo nikt nie jest pomocny. Takze Hartford w tym roku pokazalo swoja goscinnosc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz ktos, poza mna jest w Hartford, czy nie, bo nikogo nie widac, ale z mieszkaniami jest MASAKRA w tym roku!!!!!

Juz tydzien siedze w Silver bellu i jest coraz gorzej. Oczywiscie sa mieszkania do wynajecia, ale nikt nie chce wynajac na 4 miesiace, a mielismy takie przypadki, ze jeszcze nas zbesztali, ze jestesmy polakami i non stop imprezy robimy, a pozniej policja przyjezdza:/

Ogolnie nie wiem juz co robic, bo nikt nie jest pomocny. Takze Hartford w tym roku pokazalo swoja goscinnosc :/

spróbuj w slinger lub jackson, jeżeli teraz kiedy jeszcze nie ma polaków wszystkich jest problem z mieszkaniami to co bedzie pózniej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
Miales racje Karus , bylo walic ten hartford i jechac na Baywatch ,

Walne tego posta w kilu tematach odnosnie QG (sorry), bo za czesto ludzie tutaj chyba nie pisza, a interesuja mnie opinie ludzi ktorzy byli teraz czyli 2008 lato w Qaudzie w tej najwiekszej lipie kurswoej, jak wogole bylo z overtime'mami, ze waha spadała to wiem, i jak ogolnie ceny sie plasuja ? Ja bylem w lato 2007 w West Allis i planuje w tym roku tez tam jechac, chociaz moze do innego Quada (na bank nie Sussex - robotem nie jestem :wacko: . Z gory dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem. Nie nazwal bym tego lipa kursowa tylko raczej tanszym wyjazdem, bo po powrocie dolar byl juz calkiem calkiem a przed wylotem oplacalo sie nakupic dolarow. Overtimow bylo mnostwo w tym roku (dzieki tej jak to nazywasz "lipie kursowej" troche mniej osob bylo). Ceny jak zwykle, jedzenie drogie (zamienniki jedzenia tanie), paliwo bylo dosc drogie ale teraz to tam jest bajka (jakies 1,5 dol za galon:D) Co tu wiecej, w Quadzie jak w Quadzie, zawsze mozna sobie pozap..lac :wacko: Tylko z tego co sie orientuje traca troche kontraktow z powodu kryzysu (ot chocby US News ktory byl tygodnikiem bedzie miesiecznikiem:D), bywaly naprawde slabe tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No co Ty gadasz, przeciez tak dobrze Ci sie pracowalo :P:D

Widzialam ten zapal do pracy i entuzjazm kazdego dnia o 19 :P

Hartford nie wybierajcie juz, najlepiej chyba do Lomiry, chociaz w tym roku na normalne dni jak i overy ludzie do hartford przyjezdzali, wiec juz z tymi quadami nie jest tak kolorowo, jak kiedys. Chyba rok 2006 byl najbardziej owocny, a teraz to coraz gorzej. Ech i te automatyczne palety w Hartford, ktore zabraly lekka prace studentom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...