Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Utracona Zielona Karta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Temat co prawda zamiescilem juz na forum ewiza, ale mysle, ze nie bedzie problemu jezeli i tu go umiesze :) Wiec tak..

Mam pewien klopot z wiza turystyczna, a dokladniej to z wypelnieniem wniosku o jej przyznanie. Mam 17 lat (ur. 1990) w wieku 4 lat (1994r.) dostalem, razem z mama, Zielona Karte. W Stanach bylismy dwa lata (do 1996r.) Tak swoja droga - zebym mial cos do gadania to pewnie wciaz bym tam siedzial :) Problem pojawia sie przy wypelnianu wniosku wizowego DS-156, gdyz jest tam rybryka "36. Czy ktokolwiek kiedykolwiek złożył na Pana/Pani petycję imigracyjną?" Mam wpisac imie i nazwisko babci? De facto to ona zlozyla petycje na mame (czyli swoja corke), ja "automatycznie" sie zalapalem.. I kolejna rubryka - "30. Czy kiedykolwiek wydano Panu/Pani wizę amerykańską?" - nie moge tam nic znalezc o Zielonej Karcie, a przeciez jest to wiza tylko ze imigracyjna.. Teraz to juz nic nie wiem ;p

Czy w ogole mam szanse na wize turystyczna? Ktos pomoze? Bede bardzo wdzieczny.. :)

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze ze tez bylbym w kropce, bo tak naprawde jesli petycje zlozono na mame a Ty sie na nia zalapales jako (osoba zalezna) to nie wiem czy tak to mozna tam wpisac (ze to bylo na Ciebie zlozone), na pewno wypowie sie tutaj ktos kto sie zna ;-)

ja tylko od siebie dodam ze tego faktu nie masz powodu ukrywac, jesli nawet nie wiesz jak wpisac krotko, to dolacz kartke (jako wyjasnienie do tego punktu) z informacja na kogo byla zlozona i ze tez w 'jej ramach' wyjechales, mysle ze jesli beda mieli watpliwosci to Cie o to dopytaja :-)

a co do szans to mysle ze nie sa one mniejsze niz innych aplikantow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...