Skocz do zawartości

Maine


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludziska wiecie moze coś o Coastal Maine?

Wiecie moze coś o tamtejszych pracodawcach i cenach mieszkania?

Czy ciezko jest zdobyc drugą prace i czy duzo jest tam Polaków?

Wiecie moze jak jest z dojazdem do miejsca pracy?

za wszelkie info serdeczne dzieki :zegar:

czas p3ynie a ja nie wiem gdzie jechaa :roll: ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ogólnie Maine jest super. Fajne widoczki, przyroda - jak na wakacje to cud, miód i orzeszki :lol:

Ja byłam w Boothbay Harbor. Jak chcesz, mogę co nieco o tym napisać.

Ale Maine - polecam. Jak lubisz góry to już w ogóle. Baxter State Park... No i do Kanady blisko(tylko wizę trzeba mieć)

Mam jednak pytanie: czy ktoś pracował w Maine i jeszcze jakims innym stanie? Jak Maine wypada pod względem zarobków w porównaniu z innymi? Ja byłam tylko tam, więc porównania nie mam....

Czy komus udało się zarobić (pracując tylko w jednym miejscu, np. jednym hotelu) powyżej 7 tys dol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O witaj! Właśnie zauważyłam że jesteś z Białegostoku :) Z jakiego biura? Może Youth Travel? Ja wyląduję w tym roku "obok" ciebie bo w stanie New Hampshire i też widoczki pewnie niezłe i też zastanawia mnie jak tam dojadę... no cóż,powodzenia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja byłam w NH dwa lata temu. Jak tam dojedziesz? nie martw sę, to nie problem i chyba łatwiej niż do Maine (bo i z NYC, i z Bostonu bliżej). Z nowego Jorku pomyksza do Bostonu i tam zamieniasz busik na taki do NY. np. do Concord (stolica NH).

a tak w ogóle to gdzie dokładnie jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pracować pod Gorham a dokładnie w Pinkham Notch, w regionie White Mountains. Orientacyjnie teoretycznie wiem jak dojechać, np. z Bostonu liniami Concord trailways.Albo od razu z NY Greyhoundem. Mogłabyś napisać gdzie byłaś i jak wrażenia? Boję się że będąc na takim odludziu zanudzę się po pracy na śmierć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...