Skocz do zawartości

Praca W Usa


picture-perfect USA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Reprezentuje firme Picture-Perfect poszukujemy pracownikow na sezon 2008 do naszych lokalizacji w Wisconsin Dells (220mil od Chicago) na stanowiska fotograf, sprzedawca, osoby obslugujaca maszyne drukujaca zdjecia (nie wymagamy zadnego! doswiadczenia, wszsytkigo szybko i latwo sie nauczycie, jezyk angielski komunikatywny)

Wynagrodzenie to 7,5 $ na godzine plus commission okolo 0,5-1$ na godzine wiec wynagrodzenie to ok 8,5 $. My gwarantujemy 40 godzin choc jest mozliwosc pracy w wiekszym wymiarze (mielismy osoby ktore w tygodniu wyrabialy u nas po 90 godzin-tylko jesli chcesz-). Nie placimy nadgodzin. Wisconsin Dells jest miasteczkiem turystycznym jest tam wiele atrakcji czyli wiele miejsc na 2 a nawet 3 prace. Koszt zycia to mieszkanie 50$ a ceny jedzenia nie wieksze niz w Polsce.

Oferujemy oferty pracy dla osób wyjezdzajacych na w&t.

Kilka słow o mnie Sam 5 razy bralem udzial w programie W&T z wszsytkich prac ta zdecydowanie byla najlepsza i najlzejsza.Przebija wszsytkie parki rozrwyki, housekeeping, fabryki itp. Od 3 lat jestem menadzerem w firmie Picture-Perfect. Mozliwy kontakt to moj email grzpyc@hotmail.com (telefon ewentualnie moge podac przez emaila) aktualnie do 20 kwietnia jestem w Polsce w Lublinie, wiec istnieje mozliwosc kontaktu osobistego. Jesli macie jakies pytania prosze o kontakt. Znalezienie mieszkania dojazd itp oferujemy pelna pomoc. Pamietam swoj pierwszy wyjazd do usa wiem za taka pomoc jest szczegolnie wazna.

Grzegorz Pyc

Picture-Perfect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...