Skocz do zawartości

Gdzie Do Kaliforni ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałam w tym roku po raz pierwszy pojechać na W&T. Zależałoby mi na pracy w Kalifornii najlepiej okolice Los Angeles. Czy może ktoś z Was był tam w latach ubiegłych i może polecić wyjazd z jakiegoś biura, lub tez konkretnego pracodawcę? Szczerze ciężko z ofertami w tamtych rejonach... dlatego liczę na Waszą podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze odradzam CA, zwlaszcza okolice LA. Tam to zwyczajny malpi gaj, bedziesz musiala rywalizowaz z nimi o prace i w wielu miejscach jesli nie znasz jezyka mozesz nie dostac roboty.

No chyba ze masz zamiar mieszkac w beverly hills, albo santa barbara, to mozesz moje wypociny zignorowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu okolice LA? Nie lepiej w LA mieszkac i pracowac?

Zapisujac do HMSHost masz mozliwosc pracowac w LAX czyli lotnisko w LA. Polozony jest on tuz obok oceanu Spokojnego wiec klimat jest bardzo lagodny - duzo breeze :)

Ale najlepiej jak zdolasz dostac do San Franciso - najlepsze miasto w calej CA i nie tylko B) (taka jest moja opinia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Planuje leciec do CA w połowie czerwca i wracac na koniec wrzesnia. Znalazlem ciekawy program W&T do Santa Cruz(praca w parku rozrywki) Jesli ktos jest chetny sie dołączyć to podaje swoje gg 1409315(pisac nawet jak niedostepny) pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...