Skocz do zawartości

Tahoe City W&t 2008


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pracować w supermarkecie. Jeśli tam byłeś mam prośbę mógłbyś mi powiedzieć coś o tym mieście i w ogóle doradzić w jaki sposób sie przemieszczać by jak najwięcej zobaczyć. W ogóle będę wdzięczny za każdą informację jaką mógłbyś przekazać. Jeśli już byłeś to wiesz o co mi chodzi i co taki żółtodziób jak ja powinien wiedzieć:) z góry dzięki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Safeway czy Albertson, a moze Long Drugs ? Juz sporo pisalem o tym miejscu, rok temu w Albertsonie pracowalo 8 polakow, mieszkali na zachod od Tahoe City w Dollar hill (to takie osiedle domkow), komunikacja tam jest bardzo dobra, sa autobusy, darmowe shuttle, ogolnie komunikacja dobra. Masz zagwarantowane mioeszknie ? Polecam przylot do Reno albo San Francisco, a potem greyhoundem do Truckee, a z tamtad autobusem do Tahoe City. Tahoe jest bardoz pieknym regionem, czystym. Jak bedziesz pracowac w markecie to z tego co wiem najwiekszy ruch maja do konca sierpnia, potem juz ucinali im tygodniowki. Jest tam pelno studentow z europy co przyjedzaja do pracy, cale tahoe. Przekonasz sie o tym. Do south lake tez sa darmowe shuttle, ale one troche jada (kolo 2h, sa przesiadki). Po drodze do South lake (na poludnie) , 8 mil od Tahoe City jest Tahoma, po lewej stronie jest taki sklep "PDQ Market" mieszkalem tam i pracowalem przez 4 miesiace. Wpadnij tam i obczaj co sie dzieje. Kawal zycia. Jeszcze bedziemy w kontakcie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...