Skocz do zawartości

tanie rozmowy do USA


tia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post, chcia3bym sie przy okazji przywitaa z wszystkimi :D

Zapewne wielu z Was ma rodzine w USA czy innym kraju, chcąc nie chcąc dzwonimy do nich czy to w sprawach wyjazdu czy te? w innych sprawach.

Moje pytanie brzmi tanich rozmów telefonicznych które zala3y ca3y internet. Są nawet np. do USA ju? po 10gr/min , chocia?by www.e-tel.pl . Wszystko 3adnie i pieknie ale czy jakośa rozmowy nie odbiega znacząco od po3ączenia przez kochaną TPSA? Czy ktoś u?ywa3 tego typu telefony internetowe i jak one sie sprawują?

Czekam na wasze opinie.

pzdr Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym bywa roznie. tak najogolniej mowiac - sa ok i nie ma z tym problemow... ALE bywaja momenty, kiedy po uzyskaniu polaczenia nie da sie rozmawiac.... :-) (jednak mi zdarzalo sie to BAAAARDZO RZADKO - tak 1 raz na 6 polaczen)

jak chcesz tylko sprobowac, nie narazajac sie specjalnie na koszty - sprobuj tele gadu-gadu - doladuj za 5 zeta i dzwon ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam program www.skype.com , zakladasz konto w mbanku ( bezplatnie) wykupujesz ekarte ( 25 zl /rok) i mozesz kupowac karte. Wynosi to 50 zl ale dzwonisz tyle ze szok

ja juz mam ponad 2 misiace i jeszcze nie wydzwonilem a dzwonie duzo.

Dzwonielm po POlsce ok . 13gr/min DO USA na komorke 8 czy 9 gr/min jakosc ok. Takze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tele gadu gadu to porazka kumpel kupil za 5 zl i nie mogl sie dogadac (takie opoznienia) a lacze mam full wypas uczelniane. NIe polecam gadu gadu to totalny niewypa3(smsexpress przespal troche czasu, a w tym czasie konkurencja nie proznowala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi

Z tym skype to troche du?o zachodu, za du?o roboty i karta a? za 50z3, a co bedzie jak mi to bedzie 1le chodzia?

Podobno to jest uzale?nione od tego czy ma ktoś IP wewnetrzne czy nie no i czy są firewalle, im mniej przeszkód to jakośa po3ączen lepsza.

pzdr Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja duzo dzwonie, w sumie prywatnie. G3ównie australia, usa i s3owacja.

Moja dziewczyna jest od dwóch tygodni we francji. Mia3em ju? dośc i zaczą3em szukac czegoś nowego.

Kumpel powiedzia3, ?e www.e-tel.pljest niez3y. Pomyśla3em co mi tam spróbuje. W sumie to ju? jak dobrze licze dziewiąta firma.

W ubieg3ą sobote zakupi3em u nich pierwszą karte. Zaskoczy3o mnie to, ?e weekend a karta po 5 minutach by3a na mailu. Z niedowierzaniem zainstalowa3em fona i do dzie3a.

Nie ukrywam, ?e by3em w szoku. Napisa3em do nich z pytaniem o jakoś po3aczen .. czy czesto sie zmienia. Napisali równie? w ciągu kilki minut maila skąd moje pytanie. Pisze wiec, ?e mam rózne doświadczenia itd...

Dosta3em odpowied1i nr telefonu, ?e jak coś nie tak to aby od razu dzwonic do nich to na pewno rozwią?a problem.

Przyznam, ?e od soboty rozmawiam oko3o 2 godzin dziennie (w roznych porach) i nie zdarzy3y sie jeszcze problemy.

Mo?e to przypadek ale na razie zostaje przy e-telu.

Pamietajcie, cena to nie wszystko. Wa?na tez jest jakoś po3ączen. Korzysta3em z ró?nych firm naprawde tanich ale co z tego jak czasami co drugie s3owo by3o s3ychaa.

Jak coś sie zwali to na pewno tu napisze.

Warzawa pozdrawia :D

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam skype:) i za rozmowy nic sie nie placi pod warunkiem ze tam gdzie dzwonisz tez maja ten program:) (komputer :D mikrofon glosniki lub sluchawki)

Jakosc dobra

Mozna rozmawiac do woli:)

Placi sie chyba karta za rozmowy na telefon np stacjonarny.Nie wiem bo z tego nie korzystam,ale taka opcja z pewnoscia istnieje.

Skype jest super :lol:

Pozdrawiam

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...