Skocz do zawartości

Jak Najlatwiej Dotrzec Z Sf Nad Lk Tahoe - Konkretnie Crystal Bay


Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku wychodze z oferta dla osob, ktore potrzebuja pomocy z transportem z lotniska w San Francisco do Lake Tahoe, Sacramento i okolic. Jezeli chcecie zaoszczedzic czas i pieniadze, nie mozecie wynajac sobie samochodu albo po prostu po tylu godzinach podrozy nie chcecie sie uzerac transportem miejskim albo samemu za kierownica to skontaktujcie sie ze mna...

Dysponuje komfortowym vanem. Zawioze Was pod wskazany adres, a jezeli nie macie nagranego zadnego lokum to pomoge/doradze gdzie znalesc tanie mieszkanie/motel w Tahoe.

Przy okazji moge Was zaznajomic troche z miejscem i doradzic w wielu sprawach zwiazanych z pobytem tutaj na miejscu. To najprostsza, najwygodniejsza, najszybsza i najtansza forma transportu na tej trasie + polska obsluga ; -)

W tym roku moge po Was wyjechac w tygodniu w godzinach popoludniowych (spotkanie okolo 20 na lotnisku) lub w weekendy o kazdej porze!

Transport dla 1 do 7 osob. Im wieksza grupa tym taniej dla Was. Przed wyjazdem poprosze o zaliczke (okolo 100$ za grupe) ze zrozumialych przyczyn. Mozna ja bedzie wplacic na moje polskie konto lub amerykanskie przez PAYPAL.

Cennik dostepny na zyczenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b1ogusz,

Rzeczywiscie, auto nie przyda Ci sie w Crystal Bay w cale! Malutka miescina!

Z wynajeciem auta na dojazd tam o tyle dobrze, ze wygodnie! Jedziesz jak chcesz, stajesz gdzie chcesz!

ale pamietaj, ze to bedzie One Way wiec bedzie extra fee. jesli oddasz auto w CA zaplacisz mniej a jak w NV bedzie wiecej za drop off fee.

Ja bym skorzystala z opcji tego pana powyzej :) sprawdz czy sie opalaca:)

Az ci zazdroszcze! spedzialam w South Lake Tahoe prawie 2 lata! Fajnie Fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na polnoc jade, nie do slt. Auto chcemy wypozyczyc na 7 osob - minivana jakiegos, wiec nie powinno wyjsc drogo. Jeszcze tylko kwestia zaladowania sie z bagazami;] Za drop off w nv jest oplata 50 dol, co po rozlozeniu na 7 os nie robi znacznej roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...