Skocz do zawartości

Problem Z Wiza J1


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze mi powiedziec czy mam szanse dostac wize J1 jesli dopiero teraz zapisalam sie do szkoly policealnej??podobno trzeba miec przynajmniej jeden semestr zaliczony zeby ubiegac sie o J1...proszę o pomoc bo nie wiem czy jest sens ubiegac sie o wize

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze szkolami policealnymi jest zawsze jakies ryzyko, moja znajoma np. nie dostala wizy na WAT bedac na 3 z 4 semestrow nauki.

Uczyla sie tutaj: http://www.zak.edu.pl/

Powod jaki uslyszala to, ze ta szkola nie kwalifikuje sie do wyjazdu na WAT. Czym zaskoczone bylo rowniez biuro organizujace wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze zaliczasz semestr po powrocie nie ma zadnego znaczenia... ale za to moze miec to co to za szkola... jesli masz po niej licencjat to nie powinno byc problemu ale jesli to jakas dwu czy jednoroczna szkola policealna to rzeczywiscie konsul moze sie czepiac... chociaz moj kolega jezdzial 2 lata na w&t bedac tylko na rocznych studiach - ale to byly studia podyplomowe wiec to troche jest roznicy... musisz dowiedziec sie najlepiej u agenta w&t jakie szkola musi spelnic warunki zeby dostac j1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...