Jump to content

Bethany Beach :)


Recommended Posts

HEJ!!!

W czerwcu wybieram się po raz pierwszy na W&T do Bethany Beach. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego miejsca, szczególnie dotyczące wynajęcia mieszkania. Gdzie szukać? W internecie znalazłam same luksusowe i kosmicznie drogie domy do wynajęcia.

Z góry dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja byłam w bethany dwa razy,niestety z mieszkaniem nie jest tam łatwo. Pracowałam dla resort quest, pierwszy raz przyjechałam w połowie czerwca i chciałam na miejscu załatwić sobie mieszkanie, ale mi się nie udało, więc ostatecznie zdecydowałam się na housing od mojego pracodawcy, za który musiałam płacić nieco ponad $100 na tydzień. W kolejne lato znalazłam sobie mieszkanie przed przyjazdem za pomocą strony www.craigslist.com warto tam zajrzeć, być może znajdzie się ktoś, kto akurat ma pokój do wynajęcia. Ja w zeszłym roku dałam ogloszenie, że szukam mieszkania i parę osób się odezwało, a Twój pracodawca nie załatwia housingu? mogę Cie pocieszyć, że w bethany dośc łatwo o drugą pracę. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to mozesz śmiało do mnie napisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Bethany... porazka... lepiej do Ocean City jechac

co kto lubi. owszem, bethany to za[beeep]e, ale ocean city jest jak dla mnie wyjątkowo dennym miastem

w bethany bedzie ciezko o mieszkanie

racja

i prace bo to takie za[beeep]e i alternatywa....

a nieprawda, w bethany nie ma problemu z pracą i każdy kto chce i kto nie jest totalna pierdołą pracę tam znajdzie

Agate,

1 czerwca to w miarę wcześnie, na pewno cos znajdziesz. Przejdź się najpierw po restauracjach, bo to praca najlepiej płatna.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...