Skocz do zawartości

C&s Newburgh


Rekomendowane odpowiedzi

ten temat przeciez juz jest na innym podforum i tam w zasadzie masz wszystko napisane.

ale jesli chcesz napisze Ci to jeszcze raz

przy kursie dolara 2,23 na dzien dzisiejszy a trzeba brac pod uwage iz po powrocie we wrzesniu/pazdzierniku ten kurs moze byc jeszcze mniejszy powiedzmy 1,95? 2 zlote? to takie wyjazdy typowo zarobkowe do USA traca sens bo uwierz mi, ze wyjazdy do C&S to do tej pory byly wyjazdy na zarobek, tam nie masz kontaktu z ludzmi, co najwyzej gadasz z "jennifer" 8-10 godzin dziennie, az ci sie rzygac chce. Praca ciezka fizycznie, a ze koniunktura w calych stanach ma sie kiepsko, to amerykanie nie sa sklonni dawac duzo centow za paczke (wrecz przeciwnie placa mniej) a do tego nie chca dawac nadgodzin, a glownie na nadgodzinach "trzepalo" sie konkretna kase. Pewnie uslyszales opowiesci o ludziach ktorzy przywiezli po 20-24 tysiace dolarow i nie twierdze ze to klamstwo, bo moj dobry kolega w 3 miesiace przywiozl 10 tysiecy wiec kto wie, moze i jakies swiry ktore po 15-20 dni z rzedu pracowaly mogly tyle zarobic ale wiekszosc osob tyle nie zarabia. Zagwarantowac moge ci tylko to, ze schudniesz (sam schudlem 10 kg - to norma), stracisz kupe nerwow (na magazynie raczej nie ma zbyt dobrej atmosfery, bo to wyscig szczurow. Jeden z bardziej prymitywnych jakie mozna sobie wyobrazic). Nie wiem jak jest w NEWBURGU, ale nie wiem dlaczego zakladasz, ze trafisz akurat do NEWBURGHA. Przeciez podpisujac umowe z Columbusem czy obecnie Adventure, zgadasz sie na wyslanie Cie do 1 z 8 czy 9 lokalizacji na wschodnim wybrzezu a kazdy kto jedzie chce trafic do NEWBURGHA wlasnie. Jadac tam w zeszlym roku z kolega, tez chcialem tam trafic, ale niestety trafilismy do NORTH EAST, a moglismy jeszcze gorzej gdybysmy zostali skierowani do sasiedniego ABERDEEN. Tam u nas byla chlodnia w aberdeen juz lodowka i temperatury po minus kilkanascie stopni hardcore a co do drugiej pracy, to owszem jak bedziesz pracowal 35 godzin to moze cos znajdziesz, ale nie wiem czy wyrobisz fizycznie bo praca selectora, szczegolnie na poczatku wydaje sie ciezko, dopiero z czasem organizm przyzwyczaja sie do wysilku jakim jest bieganie i przerzucanie towarow przez 10 godzin dziennie.

dlatego radze ci przemyslec wypad do C&S, lepiej jedz do anglii czy irlandii i jak bedziesz pracowal po 80-90 godzin (tyle pracowali Ci, ktorzy przywiezli te okragle sumki z Newburgha) to gwarantuje Ci, ze jestes w stanie przywiezc wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy chca do Newburgha? To najlepsza lokalizacja? Pytales dlaczego zakladam ze trafie do tego miasteczka... dostalem umowe od C&S i widnieje tam wlasnie Newburgh. Czy to oznacza ze tam trafie? Czy to tam znajduje sie glowna siedziba firmy? Jesli nie to kiedy sie dowiem w jakie miejsce polece? Pisales ze twoj znajomy zarobil 10 000 przez 3 miesiace....to wg ciebie duzo czy malo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy chca do NEwburgha?? bo tam kiedys 2,3,4 lata temu najwiecej mozna bylo zarobic i wtedy czesc ludzi owszem przywiozla niezla kase.

wiesz nie wiem z jakiego biura jedziesz, ale w zeszlym roku podpisujac umowe w Columbusie zgadzales sie na wyslanie Cie do jednej z podanych lokalizacji na wschodnim wybrzezu i oczywiscie podpisujac ta umowe sugerowales jaka lokalizacja najlepiej by Ci pasowala, choc tak naprawde to nie mialo znaczenia. Znaczenie mialo w jakim terminie wylatywales i mniej wiecej tak dzielono osoby do poszczegolnych magazynow. Ja mialem newburgh, ale do newburgha nie trafilem, konkretna lokalizacje podano nam dopiero pod koniec maja (wylatywalismy 1 czerwca), dodajac iz jeszcze wszystko "moze sie zmienic na miejscu" i faktycznie dla niektorych jeszcze na miejscu sie zmienilo ale o tym juz pisalem. Przerzucanie ludzi z North East do Aberdeen...

tak moj znajomy zarobil 10 tysiecy dolarow na czysto w 3 miesiace, ale bylo to za drugim razem i chyba nie musial przechodzic treningu,(bo przeszedl go rok wczesniej) tylko od razu z kilkoma znajomymi (ktorzy tez byli tam drugi raz) stworzyl team i mieli duzo nadgodzin pracowali 6 dni w tygodniu po 12-13 gdzin, w takich warunkach taka kasa jest mozliwa lecz to bylo 2 lata temu. W zeszlym roku bylo juz duzo gorzej w samym Newburghu, nie mowiac o innych magazynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj uwaznie. ja "slyszalem" ze byli ludzie ktorzy zarobili 20 tysiecy i inni ktorzy byli tez takie rzeczy "slyszeli", ja osobiscie znam jednego goscia, to moj kolega, ktory byl tam wczesniej 2 lata z rzedu i za 2 razem na czysto przywiozl 10 tysiecy ale nie sadze zebys nawet tyle przywiozl. Ja w zeszlym roku zarobilem lacznie niecale 10 tysiecy, inni tyle samo albo mniej w naszym magazynie i odejmujac koszta, mieszkania, samochodu, naprawde niewiele zostalo, po zwroceniu sie programu. Teoretycznie w quadach mozna wiecej wyciagnac, po podwyzkach i w ogole. Chociaz w biurze na pewno zachecajac cie do wyjazdu do C&S beda ci mowili o nieograniczonych zarobkach, ze to wszystko zalezy od Ciebie etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...