SantaCruz Posted April 1, 2008 Report Posted April 1, 2008 kto wie jakie oplaty musi ponosic firma zarejestrowana w Polsce za towary sprowadzone z USA. chodzi mi o odziez, elektronike. jakie to sa oplaty? jaka wysokosc cla i ogolnie co nalezy wiedziec na ten temat.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.