Jump to content

Myrtle Beach 2008 - Poszukiwani


Recommended Posts

Hejka!! Jak sam tytuł głosi, szukam osób które wybierają się tam w tym roku do obgadania ewentualnego wspólnego zamieszkania . Mile widziane byłyby również cenne wskazówki od osób, które tam były i pracowały. Może gdzie szukać pracy, gdzie są dobre imprezy, fajne mieszkania, dobre chińskie jedzenie ;) albo gdzie można sie wybrać na zakupy :) Wiem, że podobne topiki były ale chciałabym to jakoś wszystko zebrać. Będę wdzięczna za info. Pozdro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hej!

Ja z kumplem jedziemy do Myrtle do Burroughs&Chapin. Jeszcze nie wiemy co będziemy robić. Może ktoś napisze coś apropos pracy w tym miejscu, o warunkach mieszkaniowych, cenach i możliwością znalezienia drugiej pracy ?

Z góry dzięki :)

HEJ,

jade z chlopakiem do tego samego pracodawcy co wy, i tez nie wiemy co bedziemy tam robic, a kiedy wylatujecie? bo my 14.06 i poki co szukamy jakiegos lokum, tylko wszedzie gdzie pisze maile to sa pokoje 4 osobowe, a wy juz macie cos zalatwione?

Link to comment
Share on other sites

dzięgiel ja i moje koleżanki też tam będziemy pracować. Wiesz coś więcej na temat tego pracodawcy więcej niż w biurze mówią? Kiedy lecicie?

Hej :) sorry, że tak późno odpisuję, ale jakoś przeoczyłem posta !

więc lecimy dość późno, bo w lipcu, a to dlatego, że nie mamy możliwości ominięcia lub też przełożenia sesji ;/ Co do pracodawcy to trochę na tymże forum jest napisane. Wydaje mi się, że są w porządku :(

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

w zeszłym roku byłem w Myrtle Beach na W&T ze znajomymi. Ogólnie jest to bardzo fajne miasto, dosyć duże więc polecam zakup jakiegoś samochodu. Autobusy jeżdżą ale czasami trzeba na nie czekań ponad godzinę bo nigdy nie wiadomo czy obowiązuje jakikolwiek rozkład:) Jeśli chodzi o zakupy to jest kilka większych centów handlowych jak np. http://www.tangeroutlet.com/ oraz grand Costal mall i chyba 2 sklepy Wall Mart, oprócz tego Best buy dla lubiących elektronikę. Czasami jest bardzo gorąco i wilgotno, na pewno dla osób lubiących plażowanie będzie to raj:) jeśli chodzi o pracę to niestety opłaca się tam jechać jak najwcześniej i wrócić na początku września. Gdy kończy się sezon tzn. z końcem sierpnia miasteczko to robi się zupełnie puste a to oznacza brak pracy. Ja pracowałem w ośrodku Sea Mist, bardzo fajne miejsce pracy i dawali nam bardzo dużo nadgodzin dlatego tez nie poszukiwałem drugiej pracy ale wiem że trzeba to zrobić zaraz po przyjeździe ponieważ jest tam bardzo dużo Rosjan i Bułgarów.

Z mieszkaniem nie bedzie problemu, przeważnie studenci mieszkają w motelach ja płaciłem 200 $ miesięcznie ( mieszkaliśmy w 4 osoby każda po 200$).

Dla zainteresowanych podaję adres:

Polynesian Beach & Golf Resort

1001 South Ocean Boulevard

Myrtle Beach, SC 29577

Motel znajduje się w środkowej części miast jakieś 100 metrów od plaży.

Masz jakieś pytanie to pisz, chetnie pomogę:)

Pozdrawiam!!!!

Zapomniałem: mój mail: molenda.pawel@wp.pl

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...