Skocz do zawartości

Czy Musze Wypełniać Jakiś Form Dla Irs, Jeśli Nie Pracowałem ?


ronin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki przystojniaczku! Na prawde nie rozumiem, jak to mozliwe, ze niektorzy nie potrafia poprawnie poslugiwac sie jezykiem polskim, a pchaja sie do USA.

Oby Twoja znajomość angielskiego była tak dobra jak moja polskiego, to po pierwsze...

Po drugie jeśli masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego to się nie włączaj w temat. To wiedza wykształcona na poziomie przedszkola ;-)

Po trzecie co to za określenie "pcha się"? Przykro mi, że musiałaś się pchać. Ja po prostu się tam przeprowadziłam :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a skąd w Tobie tyle złośliwości, co?

Kolejny przyjazny ton na linii Polak-Polakowi? No tak...

To nie można już zadać pytania? Przepraszam bardzo, że się ośmieliłam. Mam nadzieję, że nie dostał Pan roztroju z powodu tej błahostki :)

Owszem, przeprowadziłam się TAM, ale aktualnie przebywam w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Twoja znajomość angielskiego była tak dobra jak moja polskiego, to po pierwsze...

Po drugie jeśli masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego to się nie włączaj w temat. To wiedza wykształcona na poziomie przedszkola ;-)

Po trzecie co to za określenie "pcha się"? Przykro mi, że musiałaś się pchać. Ja po prostu się tam przeprowadziłam :)

Pozdrawiam :)

Nie martw sie o mnie, ja juz dostaje czekoladki na Walentynki, a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdrowo odżywiam ;-) A Walentynki są dobre dla małolatów :)

gal,

swoich postów przeglądać nie muszę. Jestem świadoma jak i co piszę.

Przejrzałam za to Twoje ;-) No sympatią do ludzi to Ty nie pałasz.

To akurat zostało Ci chyba jeszcze z Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy musimy składać zeznania podatkowe w USA jesli tam nie przebywaliśmy w 2009 i żadne z nas nic tam nie zarobiło?
Przebywacie na bialych paszportach w USA? Nie rozumiem?
...przebywamy w Polsce

Czy przebywając w Polsce a mając status rezydentów USA musimy wysyłać zeznanie podatkowe do IRS'u?

Czy uwzględniać te polskie zarobki w zeznaniu dla IRS?

Na prawde nie rozumiem, jak to mozliwe, ze niektorzy nie potrafia poprawnie poslugiwac sie jezykiem polskim, a pchaja sie do USA.

@misia25: nawet jeśli nie doczytałaś za pierwszym razem postu Apple, NIC już nie usprawiedliwia Twojego powtórnego ataku. Dwa razy sprawa została uszczegółowiona. Zwróć przy tym uwagę, proszę, że wytykając komuś nieznajomość języka polskiego, sama wystawisz się na ostrzał. Słowo "naprawdę" piszemy razem. O czym uprzejmie informuje Słownik Języka Polskiego PWN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...