Skocz do zawartości

Szukamy Współlokatorów.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Najprawdopodobniej będziemy wynajmować cały domek w Brigantine. Opcja najlepsza dla osób pracujących w kasynach Borgata, Harrah's lub Trumpa Marina - dojazd autobusem to 10 min, kiedy z Atlantic czy Ventnor zajmie to wam nawet do godziny czasu. Dla osób pracujących w innych kasynach trochę gorzej, bo autobus z Brigantine do AC jeździ raz na godzinę i jedzie około 35min.

Domek znajduje się przy głównej ulicy Brigantine (Brigantine Blvd) na przeciwko supermarketu (możecie sobie zobaczyć na mapie w googlach) nad samą zatoką, więc z mola można codziennie podziwiać zachody słońca wink.gif hehe

Właściciel chce wynająć go dla 8 osób (mieszkaliśmy tam rok temu w 11, ale to było juz trochę za dużo). Są tam dwa pokoje + livingroom + jeden duży pokój w przybudówce połączonej z domkiem. My zajmujemy jeden pokój. Drugi pokój jest dla dwóch osób i w przybudówce duży pokój dla 4 osób. No chyba że odpowiada komuś mieszkanie w livingroomie.. w zeszłym roku mieszkała tak para i dali radę wink.gif W mieszkaniu jest kompletnie wszystko, łącznie z pralką, suszarką, kompletnym wyposażeniem kuchni a nawet pościelą. Warunki są naprawdę super! Jedziemy do AC już 5 raz, więc wiemy jak wyglądają mieszkania w Atlantic City czy nawet w Ventnor.. poza tym w Brigantine nie ma ani murzynowa ani meksykowa.. nie wiem, co jest gorsze wink.gif

Jedynym mankamentem jest cena.. wlasciciel niestety podniosl ja w tym roku i chce 400$ za miesiac od osoby, czyli 100 tygodniowo.

Poszukujemy dwóch dziewczyn (lub pary) do pokoju dwuosobowego i 4 chlopakow do pokoju w przybudowce - ewentualnie na odwrot wink.gif Co wazne - zeby byly to osoby, dla ktorych nie jest problemem dbanie o czystosc! Wlasciciel jest bardzo na tym punkcie wyczulony a poza tym chyba milo nie wracac do chlewu wink.gif Aaa.. i wynajmujemy od 1 czerwca, wiec jesli ktos chce przyjechac w polowie lub pod koniec to tak czy inaczej musi zaplacic za caly miesiac niestety.. sad.gif

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

gg- 497741

@: sojda@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nad samą zatoką, więc z mola można codziennie podziwiać zachody słońca wink.gif hehe

hej..5 razy w AC no no ladnie:)widze ze ktos z doswiadczeniem;) mam oczywiscie pytanie..czy w Ventnor sa gorsze widoki niz w waszym domu w Brigantine?:lol: bo w tym roku mamy kontrakt z Resorts, a tu podobno lepiej szukac cos w Ventnor. Co mozesz o tym powiedziec sojda?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę trzeci raz do AC. Przez te góra 4 m-ce nie potrzebuję specjalnych wygód. Ważne, żeby było wszędzie blisko. Dlatego też i tym razem będę mieszkać w AC i do pracy będe chodzić pieszo :P Nie zamierzam płacić 100$ za mieszkanie + bilet miesięczny na autobus. Jadę tam zarobić, a nie wydawac na dojazdy i tracić czas :] 2 razy mieszkałam 1 blok od Tropicany i policji (warunki dobre, właściciel mieszkania bardzo miły - były policjant), na tzw. "meksykowie", ale nie czułam się tam niebezpiecznie, mimo że do pracy (Resorts i Trump Plaza) wychodziłam w nocy lub wracałam w nocy. Choć słyszałam, że niedaleko działy się różne rzeczy :P Także jak kto woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :lol: No widoki w Ventnor sa na ulice przewaznie :unsure: hehe

Oczywiscie, ze to nie jest wazne.. wlasciciel przegial w tym roku z cena, w zeszlym placilismy 80$ tygodniowo i to byla w sumie norma dla mieszkan w AC czy Ventnor.. Probujemy z nim jeszcze dyskutowac i mu uswiadomic, ze pewnie nie bedzie w tym roku tylu studentow co zawsze, ze wzgledu na slabnacego dolara, ale zobaczymy co sie da zrobic.. W razie czego to jestesmy chetni do dolaczenia sie do kogos, jesli macie namiary na cos tanszego.

Pozdrawiam,

sojda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...