Jump to content

Rozliczenia Podatkowe


Recommended Posts

Posted

Hey, mam pytanie. Mianowicie rok temu bylam na W&T i moj pracodawca wogole nie odciagal nam ZADNYCH podatkow z pay checkow. Pracowalam tylko w tym jednym miejscu przez caly czas...byl to moj pierwszy pobyt na wizie J1 choc ktorys z kolei z Stanach (tyle ze nigdy przedtem nie pracowalam). Chodzi mi o to ze jest kwiecien, czas rozliczen podatkowych a ja nie mam z czego sie rozliczyc. Jakos to tak dziwnie wyglada bo bylam tam, mialam prace itd a zupelnie pomijam ten temat. Dodam ze w tym roku tez wyjezdam i zastanawiam sie co zrobic zeby nie bylo zadnych problemow. Nie mam W2 od pracodawcy ani on nic nie wspominal co mam z tym faktem zrobic. Jest to pracodawca do ktorego jedzi co roku sporo ludzi (wlacznie z polakami) no i zastanwiam si ejak to rozwiazac zeby wszystko bylo ok.

Dzieki za wszelkie rady.

Posted

na podstawie W-2 bedzie Ci najlatwiej sie rozliczyc, pewnie w gre wejdzie zaplacenie podatku, z tym ze nalezy Ci sie zwrot federalnego wiec do placenia nie powinno byc duzo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...