Skocz do zawartości

O Co Chodzi?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pracy na independent i dostałem takiego oto meila:

"I will need to have you go through INTRAX Work and Travel Agency.

I will let them know that we will bring you on in July as Kitchen workers."

Co to jest to Intrax Tarvel Agency??? Czy to znaczy , że nie mogę wyjechać np. z CCUSA.

Wogóle najlepiej powiedźcie co to wszystko znaczy, bo z angielskim u mnie krucho i nie wiem nawet z tego zdania na 100% czy oni rzeczywiście mnie chcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie wlasnie uswiadomilem, ze zalatwiasz swoj wyjazd przez konkretne biuro i to biuro wspolpracuje z jedna lub z kilkoma organizacjami sponsorujacymi, jesli nie wspolpracuja z Intrax'em to powinnas zglosic sie do tego pracodawcy, ze chcesz zalatwiac papiery przez np. CCUSA, pracodawca moze sie zgodzic lub nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce przedstawicielem Intraxa jest YES, z tego co wiem. Natomiast CCUSA sama w sobie jest organizacją sponsorującą. Wątpię, żeby udało Ci się uderzyć prosto do Intraxa, na 99% skierują Cię do swojego przedstawiciela w PL (czyli YES). Możesz spróbować nakłonić pracodawcę do tego, żeby zgodził się przyjąć Cię przy współpracy z inną organizacją sponsorującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajac ofert pracy tez znalazlam takowa informacje, ze nalezy sie zglosic do INTRAX'a bo oni nie chca bezposrednio z osobami tego zalatwiac. Pewnie musisz sie zglosic do biura ktorych organizacja sponsorujaca jest wlasnie INTRAX. Ktos wspominal biuro YES...mozesz do nich napisac maila i sie spytac. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...