Skocz do zawartości

Problemy....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Podpisalem umowę z giliwerem w styczniu. Wybrałem opcję California. Dostalem od nich 2 tygodnie temu pierwszą ofertę pracy (w stanie New Yersey - jako że była to moja druga opcja) która wogole mi nie odpowiadala wiec ja odrzucilem. Caly czas czekam na inną ofertę jednak niestety żadna się nie pojawia. Czy to normalne że oferty pracy pojawiają się tak pozno? Będę wdzięczny za Wasze opinie o tej sytuacji.

Pozdrawiam

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade z guliwerem w tym roku ale na wat juz drugi raz i powiem szczerze nie za bardzo mi sie to wszystko podoba, wszystko zalatwiaja bardzo powoli na DS czekalam 3 miesiace po zlozeniu wszystkich dokumentow potem wizyta w ambasadzie tez dlugo im zajelo zeby umowic wkoncu mam wizyte na 18 kwietnia a wylot juz 6 maj, jak wszystko dobrze pojdzie.Zatrudnili jakies nowe dziewczyny w tym biurze ktore malo sie znaja na tych programach..... Za rok napewno nie skorzystam z tego biura ,Warszawa Nowy świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem oferte do new jersey do sparty i ja odrzucilem. Może ktoś tam był? to jakiś park wodny(tomahawk lake water park). Mam nadzieje ze dostane cos zgodnego z moimi oczekiwaniami. Chce jechać do Californi. Ktoś może wybrał w tym biurze opcję California? jade z biura we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...