Skocz do zawartości

Kto Pracował W Tych Miejscach?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do osób, które pracowały w Lake Morey Resort w Fairlee, Vermont oraz w SRBA Beach Club w Newport, RI. Jaka była praca - czy miło ją wspominacie? Jakie warunki mieszkaniowe w tych miejscach. I czy nie jest bardzo nudno - szczególnie w Fairlee?:lol: Będę wdzięczna za wszystkie info dotyczące tych miejsc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, z jakiej firmy wybierasz sie do Fairlee? moze z BTC? w zeszlym roku myślalam o tym miejscu(morey resort), ale w koncu pojechalam gdzie indziej, ale moge Ci powtórzyc to, co dowiedziaalm sie o Fairlee w VT od osoby, ktora tam kiedys pracowala. Fairlee to wioska, małe miasteczko jest lokalny bank, poczta, 2 stacje i kilka sklepów ale już do dentysty trzeba jechać z 20 mil. Także cenne są znajomości, zwłaszcza wśród zmotoryzowanych:). Jesi chodzi o nadgodziny, to najwiecej ich moga "złapac" kelnerzy, ale to tez zależy od tego czy jest to poczatek, pełnia czy koniec sezonu. Zatrudniaja tez studentow z innych krajow (w tamtym roku byla chyba tylko dwojka Polakow). Mozna wybrac sie na weekend do NYC, z miasta Lebabnon-ok. 15 mil od Fairlee kursuja codziennie(jedzie sie 5h w jedna strone). Napisal mi tez ze na poczatku było nudno, ale pozniej sie troche rozkreciło.

mam nadzieje, ze troche pomogłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super:) Dzięki za info. Domyślam się, że to wioska, bo obejrzałam sobie okolicę na maps.google.com:D ale mam nadzieję, że będą ładne rekreacyjne tereny, bo zamierzamy z chłopkiem sobie trochę poodpoczywać i w wolnych chwilach jakoś aktywnie spędzać czas. Ja raczej jako kelnerka będę pracować, więc może parę nadgodzinek załapię, bo drugiej pracy raczej nie zamierzamy szukać, bo już ostatnio, jak byliśmy w USA to zrobiliśmy 200% normy i wyglądaliśmy jak Zombie;) Ciekawa tylko jestem jak sama praca - czy sympatycznie? Lecimy z BTC i właśnie mamy podjąć decyzję odnośnie miejsca pracy. I zastanawiamy się jeszcze na Beach Clubem w Newport, ale chyba Fairlee, mimo że to wioska, będzie oferować lepszą pracę, bo podobno sobie ludzie chwalą. Piszę podobno, bo takie info mamy z BTC. W tym roku mają tam jechać 4 osoby. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama praca tez podobno ok, bo szef jest fajnym gościem. Co do VT, to mysle ze bedzie Wam sie podobalo, ale nalezy nastawic sie ze zycie towarzyskie to chyba bedzie tylko takie, jakie sobie zorganizujecie z pozostalymi ludzmi pracujacymi w resorcie. Co do samego stanu, to ja w VT pracowalam dwa razy i byłam zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...