Skocz do zawartości

Six Flags New Jersey


cpi

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do osob, ktore tam byly. jak wyglada "safari"? czy to takie jakby zoo czy cos innego? wybieram sie na dniach do six flags i nie wiem czy tracic czas na safari czy lepiej skupic sie tylko na glownych atrakcjach typu rollercoastery i inne bajery. ile czasu trwa zobaczenie safari? jakie wrazenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

safari w six flags w new jersey to nic innego ja zwierzatka puszczone "samopas", czyli dokladnie safarii. po prostu siedzisz sobie w samochodzie jedziesz wolniutko i patrzysz na zwierzatka;) uprzedzam ze trwa to ok 2-2,5 godziny, jesli ktos czegos podobnego nie widzial to polecam, przy wykupie biletu do six flags na rollercoastery bilet na safari jest z jakas znizka, jaka niestety nie pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm czy sa takie skrytki to nie wiem, na rollercoaster napewno z tym nie wsiądziesz, oni nie pozwalaja mieć nic przy sobie, nawet małych torebek, czy saszetek. Wszyscy to zostawiaja przy obsludze, nie spotkałam sie z sytuacją zeby cos komuś zginęło. Zawsze ewentualnie możesz zostawić to co niepotrzebne w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...