Skocz do zawartości

Oklahoma Quad/graphic 2008


sibos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie proszę o kontakt wszelkie osoby które były lub jadą w najbliższe wakacje do pracy w drukarni do Oklahomy.

Chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca w tej drukarni.... jakie są koszty mieszkania i czy w ogóle łatwo je znaleźć...

proszę o kontakt bezpośrednio na forum mail <sibos@o2.pl> lub GG <627678> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja w tym sezonie wybieram się do Quad/Graphic, ale mam problem z wyborem miasta do którego mam jechac.

W biurze polecaja Hartford (poniewaz odbieraja ludzi z lotniska), ale mamy aż 9 opcji do wyboru tj.:

-Hartford, WI

-Lomira, WI

-Pewaukee, WI

-Sussex, WI

-West Allis, WI

-Martinsburg, WV

-Saratoga Springd, NY

-The Rock, GA

-Oklahoma City, OK

Piszcie swoje opinie jeśli byliście w którymś z wymienionych miejsc.

Ogolnie to nie chciałabym jechać do jakiegos małego miasteczka, lecz w ciekawe miejsce gdzie po pracy i w wolny dzien mozna miło spedzic czas :)

Duzo osob wybiera sie w tym roku?? Ja jestem z Poznania (ale aktualnie studiuje we Wrocławiu) czy ktoś z mojego rejonu wybiera się??

Pozdrawiam Wszystkich :*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze w tym roku mają mało chętnych skoro o tej porze tyle quadów do wyboru....

byłem w hartford i moim zadniem jak na quad jest ok

lomira pracowałem pare dni, największy quad i chyba godzin najwięcej ale mi sie tam nie podobało, atmosfera fatalna

sussex omijaj bo rzeźnia podobno

pewaukee - padaka bo 3 maszyny na krzyz i nie ma za wiele roboty z tego co słyszałem

ja bym sie wahał pomiędzy hartford, the rock i saratogą

a nie mają miejsc w quadzie w nevadzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Dzieki za Info.

Byłam pare dni temu w biurze i maja jeszcze 170 miejsc wolnych. Tez mi sie tak wydaje, ze mało ludzi jest chetnych (dolar strasznie spadł).Kolezanka, ktora poleciła mi ten wyjazd kazała mi się zapisac na liste rezerwową - jak jej powiedziałam jaka jest sytuacja to była w szoku.

Polecasz Quad w NY?? Własnie nad nim sie zastanawiam, ale w biurze jak go zaproponowałam, to nie polecali. Wiesz cos moze wiecej własnie o tej drukarni?

w jakiej cenie kształtują sie pokoje do wynajmu i gdzie szukac?

Pozdrawiam miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci co nieco powiedziec o Oklahoma City. Miasto duze z lotniskiem blisko centrum wiec z dojazdem z lotniska nie ma wiekszego problemu. Jakas siec komunikacji miejskiej jest, przynajmniej widzialam jak jezdza autobusy po centrum miasta ale szczegolow nie znam. Miasto samo w sobie architektonicznie wyglada calkiem ladnie, troche wyludniale tzn wogole nie widac ludzi na ulicach (przynajmniej ja mialam takie wrazenie). Ladna czescia miasta jest tak zwany Bricktown- jak sama nazwa mowi caly z czerwonej cegly, w srodku plynie kanal po ktorym plywaja lodki. Za duzo tam rozrywek to nie ma, najczesciej odwiedzanym miejscem jest Memorial po Murrah Federal Building (miejsce wybuchu bomby w 1995 roku)...moim zdaniem jak sie tam jest to naprawde warto tam zajrzec, robi wieksze wrazenie niz myslalam. Jest ladne jezioro poza miastem, duzo sklepow jak bys chciala cos kupowac. No ale tak na spedzanie wolnego czasu to nie bardzo jest tam duzo rozrywek i miasto tez jest bardzo 'rozlazle'. Slyszalam ze Saratoga Springs, NY jest bardzo ladnym miastem ale niestety tam nie bylam.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecasz Quad w NY?? Własnie nad nim sie zastanawiam, ale w biurze jak go zaproponowałam, to nie polecali. Wiesz cos moze wiecej własnie o tej drukarni?

w jakiej cenie kształtują sie pokoje do wynajmu i gdzie szukac?

Pozdrawiam miłego dnia

Wiem ze w staratodze było ok. pracowała tam nawet dziewczyna z biura ACP tak wiec by sie nie pchała jak byloby kiepsko. Nic dokłądniej nie wiem o drukarni w ny. Co do wynajmu chaty to na przykłądzie hartford moge powiedzeć ze było tanio i dało sie bez większego problemu cos zanlezc. Ja płaciłem jakos $130/miesiąc, wynajmowalismy chate w 5 osób, mieszkałem sam w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...