Skocz do zawartości

Wybor Banku- Prosze O Opinie


peaceania

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakies doswiadczenia, sugestie gdzie lepiej otworzyc konto z ponizszej listy bankow? Tzn musze wybrac ktorys z nich, inne spoza listy nie wchodza w gre. Chodzi mi o zalozenie konta na pare miesiecy zeby miec gdzie wplac kase a niestety mojego Bank of America nie ma nigdzie w okolicy :)

American Bank

Big Sky Western Bank

First Interstate Bank

First Security Bank

US Bank

Bede wdzieczna za wszystkie rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc pewnie miala doczynienia z BoA poniewaz tam jest najlatwiej zalozyc konto. Ja rok temu bedac nad Lake Tahoe przeprowadzielm wywiad w pracy jaki bank jest najlepszy wg. amerykanow. Mieli do wyboru (BoA, Bank of the west, US Bank, El Dorado Bank i jaki jeszcze) ale ja bedac na J1 moglem otworzyc konto tylko w BoA lub w US Bank. Z tego co pamietam to US Bank za zamkniecie pobiera oplate 16 $ (moge sie mylic, sprawdz na ich stronach WWW). Takze polecam ci wybadac na miejscu sprawe, ewentualnie pewnie masz profil na NK, wiec popytaj polakow ktorzy tam mieszkaja o ich opinie odnosnie tych bankow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za posta. Wlasnie najbardziej chodzilo mi o jakies realne opinie a nie to co moge przeczytac na stronkach internetowych danych bankow. Trzymalabym sie Bank of America tyle ze nie ma go w danej lokalizacji no i musze zalozyc nowe konto. Przyjze sie blizej US Bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj!!!Nie wiem dlaczego inne banki nie wchodza w grę???Ja mam konto w wellsfargo i jestem zadowolona.Teraz przebywam w Polsce co prawda nie ma go tutaj ale bez problemu wybieram z niego pieniazki i za kazde wybranie licza mi 5$.Jest to konto studenckie(studentką nie byłam)i za prowadzenie jego nic nie biorą,więc nic nie kosztuje.Naprawde polecam warto się zastanowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...