drakon18 Posted April 27, 2008 Report Posted April 27, 2008 Szukam osób do wynajęcia wspólnego mieszkania w NYC od mniej więcej 15 maja. Brooklyn, Queens każda dzielnica wchodzi w grę.Raczej nastawiam sie na jakieś mieszkanie na Brooklynie ale jeśli ktoś ma jakieś namiary,znajomych którzy wynajmują lub jeśli ktos był rok temu, dysponuje kontaktem lub szuka współlokatora to proszę o kontakt.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.