Skocz do zawartości

BTC


Rekomendowane odpowiedzi

Biblioteka niby jest:) Ale...chyba nic za darmo?:)Nie wiem ile sobie zyczą za godziną pracę w necie...

Sims...a mógłbys mnie wpisać ma listę pasażerów Twojego odrzutowca?;) Ale całkiem serio, to ja musze byc w Bozeman(tam gdzie odbiertaja nas) 4 lipca,wiec bede wylatywać z Polski chyba1 lipca.

Dziwne ze nie udało Ci się z nimi dogadać co do stanowiska w ramach Hospitality Crew(równie dobrze mozesz w kuchni pracowac jak i na housekeepingu).Ja jade do Gardiner(miejscowosc poza parkiem,ale w ramach firmy Xanterrra) bede pracowac w zaopatrzeniu dla Yellowstone. Jesli praca okaze się za ciężka, to bede chcial , jak pierwotnie zamierzałem, pracowac na housekeepingu w miejscowości Mamaouth(tak się pisze? :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dlaczemu tak wczesnie wylatujesz przeciez lot bedzie trwal niecale 24 godziny z postojami.

Dogadalem sie wstepnie na housekeeping ale w umowie mam Hospitality Crew wiec moga mnie rzucic gdziekolwiek.

Na jakiej grupie na targach byles?8.30?

Co to jest zaopatrzenie nie widzialem takiej oferty

A na tej naklejce masz wyszczegolnione miejsce pracy-to Gardiner?jesli nie to tez masz umowe na gebe tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do internetu. Kazdy ma prawo do godziny zegarowej raz w tygodniu.. Nie placi sie za to, ale trzeba sie odpowiednio wczesniej zapisac do "specjalnego zeszytu i o tej godzinie sie stawic i zasiasc przed kompem.. Kilka razy, zapomnieli zamknac kompa na noc i siedzielismy na necie cala nocke :D Gardiner jest na terenie parku Yellowstone, to wioska od ktorej zaczyna sie zwiedzanie Parku. Blisko jest stad do Bozeman. Ja bylam w Grant Village, wioska na samym poludniu parku :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...