Skocz do zawartości

Zwrot Podatku Z Usa


Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam firme Tax consulting (www.zwrotpodatku.pl), obydwa czeki z pełnym zwrotem dostalam po okolo 2 miesiacach od wyslania przez ta firme moich zeznan do usa (wszystko załatwilam korespondencyjnie, moje zeznanie bylo wyslane do usa tuz po przelaniu pieniedzy za usługe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Wojtek-J napisał:
Ja odradzam www.zwrot.pl (ATS - Advanced Tax Solutions). Zachowuja sie tam niepowaznie, mozna niestety stracic przez nich pieniadze.

Duzo osob polecalo Tax Consulting ( www.zwrotpodatku.pl ) i wlasnie korzystam z ich uslug (zdam relacje po otrzymaniu czekow).

EDYCJA:

OK, 16 maja dokumenty dotarly do Tax Consulting ( Tax Consulting www.zwrotpodatku.pl ), dzisiaj (11 lipca) otrzymalem czek z rozliczeniem podatku federalnego.

Odzyskalem 100%.

Minelo dokladnie 8 tygodni od wyslania dokumentow do otrzymania czeku.

Teraz czekam na zwrot podatku stanowego.

EDYCJA 2:

Wlasnie dostalem czek z rozliczeniem podatku stanowego, jest 18 lipca 2008, od wyslania papierow minelo rowno 9 tygodni - otrzymalem 100% zaplaconego podatku stanowego i federalnego.

Odzyskiwalem czek po 2 latach od wyjazdu.

EDYCJA 3:

Pracownik agencji, w ktorej realizowalem czek uszkodzil go - wyslalem wiec maila do Tax Consulting z prosba o pomoc w rozwiazaniu problemu (a dokladniej o wyslanie do IRS wniosku o wydanie kopii czeku).

Nastepnego dnia otrzymalem email z potrzebnymi dokumentami, ktore po podpisaniu wyslalem do USA. Milo, ze zajmuja sie problemami klientow rowniez po zakonczeniu procesu odzyskiwania podatku - niespodzianka, bo to pomoc bezinteresowna.

W porownaniu z www.zwrot.pl (ATS Advanced Tax Solutions), z ktorym rozliczalem sie za rok 2005 - niesamowity profesjonalizm.

W przypadku tej ostatniej firmy (ATS) w ogole nie otrzymalem czeku, a moje naprawde spokojne i wywazone emaile (wysylane do nich przez poltora roku) byly wprawdzie czytane, ale calkowicie ignorowane. To nic przyjemnego, jesli zaplacilo sie im za usluge odzyskania podatku i tylko stracilo przez nich pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...