Skocz do zawartości

Podrozowanie - Kilka Pytan


lukasz laskowski

Rekomendowane odpowiedzi

Co do doplaty do nieletniego kierowcy (ponizej 25lat) to masz racje, jezeli jestescie ponizej, to musicie doplacic. Natomiast decyzja o 1 kierowcy nie wplynie za bardzo na koszta. Po prostu jezeli nie przedstawicie im karty kredytowej - pozwola na jednego kierowce. W przypadku gdy macie kredytowa, to pozwola dwom osobom kierowac, i mowie teraz o swoim przypadku, nas obciazyli tylko jednokrotnie za nieletniego kierowce, mimo ze dwoch dozwolonych kierowcow bylo ponizej 25$ lat.

Jezeli mowisz o okrazeniu Canionu i dojechaniu do LA w ciagu dwoch dni, to zycze powodzenia :) Nie mowie ze niemozliwe ale na pewno wiekszosc z tych 2 dni spedzicie w drodze, zeby sie wyrobic. Yosemite troche nie po drodze do SF :( i pewnie tez troche czasu Wam zejdzie zeby nadrobic troche drogi. Masz racje korki w parkach, ale glownie w okolicach wjazdow/wyjazdow oraz parkingow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milka83, chyba nie do konca sie rozumiemy :) my bedziemy na South Rim w Grand Canyon wiec dojazd do LA to 1000km wiec na 2 dni to juz nie tak strasznie, przynajmniej tak mi sie zdaje :( a ze Yosemite nie po drodze to nie szkodzi - dla mnie parki sa wazniejsze niz miasta ;)

dewoj, dzieki ale autko juz znalezlismy tzn zarezerwowalismy przez traveljigsaw.pl cena wydawala sie calkiem ok ;) 1130zl za 28lipca do 10sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milka83, chyba nie do konca sie rozumiemy :) my bedziemy na South Rim w Grand Canyon wiec dojazd do LA to 1000km wiec na 2 dni to juz nie tak strasznie, przynajmniej tak mi sie zdaje :) a ze Yosemite nie po drodze to nie szkodzi - dla mnie parki sa wazniejsze niz miasta :)

dewoj, dzieki ale autko juz znalezlismy tzn zarezerwowalismy przez traveljigsaw.pl cena wydawala sie calkiem ok :) 1130zl za 28lipca do 10sierpnia

No przepraszam, jesli nie zrozumialam :) Twoj pierwszy post wymienia Bryce i Zion Canion i myslalam ze planujesz okrazyc Canion i wydawalo mi sie ze 2 dni to malo :) Masz racje - my s South Rim do granic LA dojechalismy w ok 12h z malymi postojami, ale jechalismy noca to bylo mniej ruchu na drogach.

P.S. Bardzo dobra cena za samochod! Czy ubezpieczenie juz wliczone w ta cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, jesli nie zrozumialam :) Twoj pierwszy post wymienia Bryce i Zion Canion i myslalam ze planujesz okrazyc Canion i wydawalo mi sie ze 2 dni to malo :) Masz racje - my s South Rim do granic LA dojechalismy w ok 12h z malymi postojami, ale jechalismy noca to bylo mniej ruchu na drogach.

P.S. Bardzo dobra cena za samochod! Czy ubezpieczenie juz wliczone w ta cene?

Wg firmy posredniczacej tak. Mam tylko nadzieje ze tak bedzie w praktyce :)

Zasadniczo nasze stawki uwzględniajż:
*Nieograniczone kilometry* Ubezpieczenie (od kolizji, od kradzieży, od roszczeń osób trzecich) *Opłata ubezpieczenia lokalnego* Podatki.

tylko ze dalej pisza ze

Klient ma obowiżzek pokryć:
*Opłaty poza godzinami pracy biura * Opłaty jednorazowe (w stosownych przypadkach)* Dodatkowe opłaty wymagane w momencie rezerwacji lub zakupu * Dostawę i odbiór pojazdu, grzywny, opłaty za przejazd i parking * [b]Ubezpieczenie dodatkowe obejmujżce koszty leczenia na wypadek urazu kierowcy i/ lub pasażerów[/b]

wiec juz sam nie wiem :) ale znajac nasze szczescie to jeszcze trzeba bedzie troche doplacic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie ma płatnych dróg w CA a jak już to nie wiele, z LV do LA to w większości zwykła droga a nie autostrada ja przejechłem ją w nocy w niecałe 6h ale przesadzałem z prędkoscią czasem... pamiętajcie o tankowaniu do pełna bo na pustyni nieraz nie ma stacji dłuższy czas a w dzień stałem w korku dość duzym i na oparach szukałem stacji (-: z LA do SF jakies 10-11h z tego co pamiętam, Yosemite troche nie podrodze z La do Sf, co do parkingów to tylko przy aleji gwaizd zapłącilismy a tak to zawsze jakieś stacje czy parkingi kasyn w vegas, w samochodzie da się spać ale nie polecam bo strasznie męczące

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z karusem. Droge z LA na canyon mozna przejechac w kilka godzin. My wyjechalismy z LA wieczorem a nad canyonm bylismy rozno ze wschodem slonca.

Cena benzyny na jednej stacji na tym odcinku wynosila 4,60usd za galon!!! Tak wiec lepiej zatankowac wczesniej:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...