Skocz do zawartości

Szukam osoby chetne do wyjazdu do UK - czerwiec!!!


tomix

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osob pragnacych wyjechac do pracy albo Anglia albo Irlandia... nie mam zadnej zalatwionej pracy, oczywiscie przelot samolotem preferuje, jak ktos sie wybiera a ma ochote sie przylączyc zapraszam, prosze o odzew.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mój ch3opak wybiera sie do Anglii pod koniec czerwca-kiedy dok3adnie i na jak d3ugo chcesz jechaa?

polecam wcześniej miea zorganizowana prace.

Ja by3am w zesz3ym roku w Anglii, ko3o Oxford'u, prace znalaz3am tydzien przed wylotem i pojecha3am "na gotowe". wszystko by3o super, ?adnych przekretów ani wykorzystywan. POlecam ten sposób, unikniesz niepotrzebnych kosztów i nigdzie nie jest pewne, ?e prace dostaniesz :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tissaya- dzieki za odpowied1

:lol: a co do wyjazdu w ciemno to zdania są podzielone, jedni mówią jed1 inni nie jed1- nie byam jeszcze wiec nie moge nic na ten temat powiedziea, pewnie ?e wola3abym miea ju? pewną prace ale jeśli nic z tego nie wyjdzie to chyba lepiej zaryzykowaa ni? siedziea znów 3 miechy w domu i narzekaa ?e sie nudze i mam beznadziejne wakacje, jezyka sie poducze i zdobede cenne doswiadczenie...

jeszcze raz wielkie dzieki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhm, twoje argumenty są jak najbardziej za;)

ale z drugiej strony- ile kasy mozesz o porstu zmarnowac, dwa- nie jedz do Londynu- tam jw wakacje szanse znalezie4nia pracy rownaja sie z 50% tak lub nie.

moje kolezanki pojechaly w ciemno- wrocily po 2 tygodniach i 400 funtow mialy w plecy. . wiec musisz sobie rozwazyc za i przeciw;)

ale zycze powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...