Skocz do zawartości

Program H-2b Na 2008 Rok.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiam Wszystkich.

Jeszcze w tym roku bardzo chciałbym wyjechać na parę miesięcy do USA i jeśli się uda to podjąć prace w jednym z tamtejszych kasyn.

Z tego co wiem wiele tego typu wyjazdów opiera się na PROGRAMIE H-2B który jest jedynym z pośród wszystkich programów wizowych umożliwiających mi podróż do Stanów Zjednoczonych, z racji tego choćby że nie jestem studentem. To też moje pytanie jest następujące:

Czy ma może ktoś informacje na temat tego które firmy zajmujące się organizowaniem prac sezonowych za oceanem mają w swych ofertach PROGRAM H-2B PRZEWIDZIANY NA ROK 2008? a może poprostu nie został on przewidziany na ten rok (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka interesowala sie wyjazdem na wize h2B z biura BTC, ale napisano jej, ze kolejna edycja tego programu jest planowana dopiero na wiosne 2009 (z przyczyn niezaleznych od tego biura), nie wiem czy dotyczy to wszystkich biur organizujacych prace na h2b, byc moze ze tak bo jest chyba jakas pula tych wiz, byc moze na rok 2008 została wyczerpana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...