Skocz do zawartości

Grace Period - Ubezpieczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie w jaki sposob ubezpieczyc sie na okres grace period. Jedyne co mi przychodzi do glowy to karta ISIC. Moze moglby mi ktos doradzic w jaki sposob sie ubezpieczyc, podzielic sie swoimi doswiadczeniami? Moze wykupic jakies ubezpieczenie turystyczne na ten okres? Z gory dzieki za wszelka pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie w jaki sposob ubezpieczyc sie na okres grace period. Jedyne co mi przychodzi do glowy to karta ISIC. Moze moglby mi ktos doradzic w jaki sposob sie ubezpieczyc, podzielic sie swoimi doswiadczeniami? Moze wykupic jakies ubezpieczenie turystyczne na ten okres? Z gory dzieki za wszelka pomoc!

HEJ!

TAK KARTA ISIC JAK NAJBARDZIEJ POLECAM, MASZ W NIEJ I TAK UBEZPIECZENIE PRAKTYCZNIE NA CAŁY ROK, NO W TYM TEZ NA CZAS POBYTU W USA, BO NIE LICZ, ZE TO, KTÓRE JEST W CENIE PROGRAMU WORK AND TRAVEL ORGANIZOWANE PRZEZ TWOJE BIURO( WŁASCIWIE CIEKAWE, JAKIE TO BIURO, CHOC I TAK W WIEKSZOSCI IM NIE CHODZI O BEZPIECZENSTWO STUDENTOW ALE O ZYSK I ROBIENIE NAM WODY Z MOZGU)ZE TO UBEZPIECZENIE COKOLWIEK CI DA GDYBY SIE COS STALO, GDYBY NIE KARTA ISIC NIE MOGLABYM W ZESZLYM ROKU UZYSKAC POMOCY PO ZNALEZIENIU SIE W SZPITALU! JAK WIEC WIDZISZ BIURA NAWET NA UBEZPIECZENIACH OSZUKUJA, BO ZDZIERAJA Z NAS KASE WYSTAWIAJAC UBEZPIECZENIA BEZ POKRYCIA, OBY WSZYSTKO SIE TOBIE ULOZYLO, A GDZIE EJDZIESZ DO USA, NO I BEZ ISIC'A ANI RUSZ,WIEM Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA,POZDRAWIAM I POWODZENIA

ps nastepnym razem prosze o wylaczenie caps locka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, a ta firma, z ktora miales wczesniej nie moze cie ubezpieczyc na nastepny miesiac? ja tak mialam z CareMed i nie bylo problemu. musialam isc do lekaza z zapaleniem ucha i nie bylo problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade do Maine z biura Foster. Moge sie ubezpieczyc na nastepny miesiac z tej firmy w ktorej bede ubezpieczony ale jest to trcohe nieoplacalne bo place co prawda 75$ ale pierwsze 250$ place zawsze ja sam... Jednak poprzestane chyba na tym ISIC-u :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...