Skocz do zawartości

Wynajem Auta California...debetowa


tygrxek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na poczatku pazdziernika planuje 2 tygodniowo wycieczke po Californi...

Wiadomo potrzebne bedzie autko

W stanie Rhode island nigdy niemialem problemow jak wynajmowalem auto na karte debetowa(czasem mowili ze to zalezy od szefa,ale bylo ok)

Dwa razy wynajmowalem w Miami, a tam juz musialem sie napocic bo chcieli kredytowa...albo SSN+>25 lat..ale udalo mi sie w Budget.com bez zadnych problemow i ograniczen

Ciekawe jak sprawa wyglada w San Francisco..Los Angeles? (wiem ze w Las Vegas ,NV znajomi wynajmowali na debet bez problemow)

A i co mnie najbardziej ZDZIWIŁO

zaznaczam sobie ze jestem US. resident na 2 tygodnie w promocji i koszt za Ford Focus(badz podobne) wychodzi jakies 1000+330$ tax

a jak zaznacze ze jestem z PL to 560$.... jak to sie ma do rzeczywistosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wypozyczam w dollarze. z debetowa nie ma problemow tylko ze musisz miec na niej jakies pieniadze oczywiscie!

$1000 za 2 tyg to bardzo duzo!

ostatnio za 1 tydz zaplacilam $180 (najtansze ubezpieczenie kosztuje $9/dzien i zwracaja jesli nie ma zadnej szkody)

nawet jak bralam na tydzien i to bylo one way to zaplacilam $250

o ile dobrze pamietam ford fucus nalezy do Economy cars w dollarze i to sa te najtansze!

chyba nie za dobry biznes z tym budget zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze bede szukal najtaniej...a budget podalem jako przyklad....do tej pory kozystalem z enterprise...trifthy i budget....mnie tylko interesowala ta rozbieznosc ze jak zaznacze US resident to 1000+300$ tax a jak PL to 550$

A i intresuje mnie jeszcze sprawa logityczna typu

Jak bym chcial tego samego dnia oddac samochod i tego samego dnia wracac do polski i jeszcze w miedzy czasie zamknac konto bankowe w los angeles chyba by bylo ciezko ??

Bo oni pobieraja jakies safe deposit o ile pamietam i pewnie niezdarzyli by na czas oddac

Jak najlepiej ta sprawe rozwiazac? jak sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej rozbieznosci to dziwne :)

oni trzymaja na holdzie jakas tam sume...przewaznie chardzuja tego dnia co auto zwracasz albo w ciagu kilku nastepnych!

ja oddalam auto w teraz w poniedzialek a dzis dopiero pobrali mi z konta konkretna sume!

nie mam pojecia jak to rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...