Skocz do zawartości

Usa-pol


kyoto1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przykre doświadczenie z firmą wysyłkową USA-POL. Tania ale... Przesyłka dotarła do kraju po 9 tygodniach. Ponieważ została zatrzymana do oclenia zostałem telefonicznie poinformowany o tym przez pana Leszka Kuźniaka z firmy spedycyjnej BOMAR (polski USA-POL w Pruszkowie). Ten dziwny pan chciał abym napisał mu upoważnienie na jego nazwisko. Oczywiście nie zgodziłem się gdyż upoważnienie na osobę fizyczną mogłoby się zakończyć całkowita utratą przesyłki. Zażądałem dokumentów z agencji celnej. Dostałem dokumenty od agencji celnej Euro Way po 7 tygodniach i kilkunastu rozmowach telefonicznych!!!!!!!! Dokumenty odesłałem błyskawicznie, po tygodniu zadzwoniłem do agencji celnej. Przesyłka została pozytywnie odprawiona. Przelałem pieniądze na konto Euro Way za SAD i obsługę parę minut po usłyszeniu tej wspaniałej wiadomości. Teraz pozostało tylko czekać aż firma BOMAR dokończy swojego dzieła i przywiezie mi upragnioną paczuszkę...... jednak los bywa okrutny. . . Okazuje się że muszę czekać aż dotrze kolejny kontener i wtedy będą ponoć rozwożone paczki – zapewnienia Leszka Kuźniaka. Minął 9 tydzień w Polsce (18 tygodni od wysyłki w USA)przesyłki nadal nie ma a ja czekam i czekam i czekam . . .Czy ktoś ma podobne problemy z tą firmą i tym panem? Może najwyższy czas coś z tym zrobić. Mam nadzeje, że po przeczytaniu tego przynajmniej kilka osób zastanowi się czy warto korzystać z tego typu firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto o ile sa sprawdzone, czesto ludzie ze zwyklej oszczednosci wybieraja tansze firmy, ktore nie gwarantuja (czesto celowo) ze przesylka dojdzie na miejsce, pojawiaja sie wtedy jakies dziwne oplaty dodatkowe itp itd.

ja osobiscie wysylam tylko dwoma: polamer i doma, jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie zeby przesylka nie dotarla lub byla oclona (podobnie z paczkami znajomych) - ja wysylam glownie przesylkami morskimi, czas dostawy 6-8 tygodni (dawniej bylo maks 4 ale widac ze mniej ludzi sle paczki do Polski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...