kazmag Posted May 11, 2008 Report Posted May 11, 2008 Witam, Jestem posiadaczem paszportu niemieckiego (posiadam dokument potwierdzający uzyskanie obywatelstwa niemieckiego). Czy posiadając ten paszport muszę ubiegać się o wizę nieemigracyjną, tj. turystyczną? Czy mogę wyjechać do USA tylko na samym paszporcie? Czy w takim przypadku obowiązują jakieś szczególne procedury lub wymagania? Dodam, że właśnie ukończyłem technikum i nie jestem jeszcze studentem. Również nie pracuję. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. Pozdr.
cavscout Posted May 12, 2008 Report Posted May 12, 2008 Mozesz wjechad do USA bez promesy. Na lotnisku dostaniesz pobyt na max 90 dni. Nie masz prawa przedluzyc pobytu w USA ani zmienic statusu.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.