Skocz do zawartości

Zakwaterowanie W Myrtle Beach Lato 2008


Mikie84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jako ze w tamtym roku nawiazalem bardzo dobry kontakt z kobieta zajmującą sie pośrednictwem w wynajmnie mieszkan w MB

chcialbym wam pomoc, bo z doswiadczenia wiem ze jest z tym problem, a robie to wlasciwie tylko z checi pomocy, nie mam w tym zadnego interesu,

do wynajecia sa:

- Bardzo ładny domek w odleglosci ok 80m od oceanu na 14 osob, domek jest duzy, parterowy z 4 sypialniami i duzym living roomem oraz ogrodem cena ok 85$/osoba/tydzien

- 3 apartamenty na 9 osob, 3 sypialnie, 2 lazienki z ubikacjami, duzy living room, osobna pralnia z szuszarka w kazdym apartamencie, (14 pietrowy apartamentowiec z kortami tenisowymi, basenem, miejscem na grilla odleglosc ok 50m od oceanu, 60m od parku rozrywki) ok 70/75$/tydzien/osoba

- 2 apartamenty 2-8 osob (j.w.) ok 70/75$/tydzien/osoba

Wszystkie te mieszkania sa w pelni wyposazone, zarowno pod wzgledem umeblowania jak i sprzetu kuchennego (duze nowe kuchenki z pikarnikami, duze podwojne lodowki, zmywarka, pralka, suszarka, zelazko itd) tv, garki, naczynia, sztucce. Moze wam sie to wydawac normalne, ale wcale tak nie jest ,,, gro mieszkan do wynajecia w USA jest po prostu gołych same sciany i okna.. w tym przypadku jest inaczej.. :)

co do ceny wiadomo mozna sie targowac na miejscu :) poza tym oczywistym jest ze im wiecej osob na jednostke tym taniej (oczywiscie kosztem komfortu.. no ale co kto lubi)....

jezeli jedziecie wieksza grupa i nie macie jeszcze noclego w MB, piszczie do mnie na maila: mtust(at)poczta.onet.pl (at)=@

albo gg:3544346

pozdrawiam.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...