Skocz do zawartości

Czy Ktos Wychodzi Z Campu Okolo 18 Sierpnia I Chce Podrozowac? Chetni Wpiszcie Sie! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodze z Campu 18 sierpnia i slyszalem, ze duzo ludzi dalej zostaje na Campie dalej pracowac i moge miec problem ze znalezieniem osoby towarzyszacej w podrozach..:/ stad postanowilem zalozyc nowy temat, poniewaz ja chce po campie od razu zaczac zwiedzac USA i.... moze jest ktos chetny na wspolne zwiedzanie?? Ja wychodze dokladnie 18 sierpnia ;) Moze sie jakos zgadamy???

p.s. lot powrotny mam narazie ustalony na 1 wrzesnia, takze po campie mam 2 tygodnie.

p.s2. camp mam w Pensylwani, niecala godzinka od lotniska Newark w NYC.

Pozdrawiam Campowiczow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja koncze campa 17 sierpnia i mam czas do 3 wrzesnia. Jestem w Pensylwanii, blisko granicy z Nowym Yorkiem (camp Starlight).

Co konkretnie chcielibyscie zobaczyc? I jak chcielibyscie podrozowac? (wynajac samochod, autobusem?)

A, dla mnie byloby najfajniej gdyby ktos chcial ze mna wybrac sie na Bumbershoot Festival w Seattle (30.08-1.09). Line-up jest po prostu bajeczny, a sam festival bardzo tani (100 dolarow za karnet). Chetnych prosze o zgloszenie sie na priva :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to fajnie, ja tez jestem w Pennsylvani i wychodze 17 albo 18 sierpnia i mam 2 tygodnie czasu :( Hm... ja chcialbym zwiedzic Los Angeles, Las Vegas i moze Boston i Waszyngton DC, a Nowy York zostawic sobie na sam koniec, bo wiadomo z NYC odlatujemy do Polski ;D A czym zwiedzac no to sie jeszcze okaze, pewnie autobusem czy tam pociagiem, a jesli wybralbym sie do LA no to w gre wchodzi samolot of course :( A co do samochodu no to nie wiem czy wypozyczyliby mi, bo teraz w lipcu koncze "dopiero" 21 lat ;P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...