Skocz do zawartości

Jak Się Dostać Z Newark Na Jfk?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mieliśmy leciec ze znajomymi LOTem Wawa-JFK, ale się okazało, że ten właśnie lot odwołali, wiec przymusowo lecimy na Newark. Znajomi innymi liniami lecą na JFK i mielismy razem jechac wynajetym samochodem. Oni bedą w USA pierwszy raz, wiec odpada, żeby po nas przyjechali, musimy sie dostać na JFK.

Jak można się dostac z Newarka na JFK najszybciej i najtaniej? Lądujemy w USA ok. 22.

Czy są jakieś specjalne i częste połączenia?

Ile może kosztować taksówka?

Ew. może ktoś ma jakieś inne pomysły

Czekam na komentarze, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, z newark do jfk dostaniecie sie autobusami, koszt ok 25$/os. tak pozno na pewno nic juz nie pojedzie, ale od 6 rano bodajze kursuja. Czas przejazdy ok 1,5h. dojezdzacie tym autobusem na port authority na manhattanie, tam przesiadka na jfk. Jak bedziecie na newark airport to musicie podjechac darmowym pociagiem tak jakby metrem na terminal A i z tamtad podejsc na parking ok 50 m i z tamtad jezdza autobusy, bilet kupujecie w autobusie. pozdrawiam i powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie byłem na newark. Wiadomo, że damy radę, szukam tylko ciekawych rozwiązań.

**Jeżeli lecisz LOT-em bezpośrednio , to o 12-30 a tam jesteś rzeczywiście o 22-ej ale trzeba odjąć -6 godzin wiec jesteś tam o 16-tej***

Nie wiem, po co ktoś takie rzeczy pisze. Że się ludziom chce...

Wiem, o której ląduje a jak przeczytasz pytania uważnie, to zauważysz, (może), że problem jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz WYSTARCZY wpisac google potem jfk albo ewentualnie newark ,wejsc na oficjalna strone(troche poszukac - jakies 5-10min)i bedzie podany transfer(z oplatami) roznymi srodkami lokomocji miedzy lotniskami to chyba OCZYWISTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...