Skocz do zawartości

Starter T-mobile - Gdzie Kupić I Jaki Koszt?


losiek_bp

Rekomendowane odpowiedzi

Ze starterem T-mobile musisz uwazac na drobny fakt o ktorym nie poinformuje Cie sprzedawca. Jak wydzwonisz te 15 czy 30 $ (nie pamietam dokladnie) to masz zablokowaną calą karte. Nie bedzies mogl nawet odbierac polaczen. Trzeba tego pilnowac. Ja swój nieswiadomie wypstrykalem po 8 dniach a planowalem mieć go miesiac - na ODBIERANIE. ALe bylem zly ! Przed prawie 2 dni nie wiedzialem co jest grane ,czy mam uszkodza komorek czy moze cos z karta /zasiegiem nie tak (wadliwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie widze nic dziwnego, przeciez wiekszosc sieci komorkowych liczy zarowno za wykonywane polaczenia i za odbierane, wiec nie mogles odberac polaczenia bo nie miales pieniedzy zeby za nie zaplacic ;-)

chyba w IL siec o nazwie US Cellular nie liczy za odbierane polaczenia (biorac plan, nie wiem jak, to wyglada na pre-paid), za to pokrycie w terenie maja slabe ;-)

co do T-mobile to ostatnio maja nowa usluge nazwana FlexPay, dziala to na zasadzie pre-paid (placi sie jeden miesiac do przodu) ale mozna wybrac dowolny plan (bez koniecznosci podpisywania umowy na 12 lub 24 miesiace),

tak a propo widac ze siec sie dostosowala do ludzi bez papierow, bo do rozpoczecia swiadczaenia uslug w ramach FlexPay wystarczy tylko adres na terenie USA i karta platnicza, zeby oplacac rachunki, jesli zrezygnujemy to za ostatni miesiac juz nie placimy (z racji tego ze jak wspomnialem placimy jeden miesiac do przodu),

jesli ktos spotkal sie z podobnymi uslugami w innych sieciach to bede wdzieczny za podzielenie sie ta informacja

ja za $63 wybralem plan 1000 minut, wieczory po 21 i weekendy bezplatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , a ja wtedy tego nei widzialem. Sadzilem ze ODBIERANIE jest free przez pewien okres jak u nas. Ja czesto korzystalem przed tem i potem z METRO PCS , maja plaska taryfe i bez limitow na placzenia w obrembie danego stanu. placilem z taxem 40 $ bylem b.zadowolony. Przestajesz placic kontrakt sie urywa po 2 czy 3 mies... wylaczaja zupelnie telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...