Skocz do zawartości

Paypall- Przelew W Złotówkach Do Usa


Davidcopperfield

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chiciałbym zapłacić komuś poprzez konto pay pall pewną sumę pieniędzy. Posiadam, a właściwie będę posiadał konto w banku i chciałbym przelać pieniądze z tego konta na konto paypall w złotówkach i potem zapłacic komus w USA w dolarach.

Czy jest to mozliwe?

Czy może na paypall musze już mieć dolary a nie żłotówki, a może paypall oferuje zmianę waluty.

Jeszcze tego nie doczytałem i nie wiem jak to jest w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew bankowy w polskim Paypalu jest niedostepny.

Proponuje sprobowac tak:

1. Zakladasz konto walutowe w BZ WBK w dolarach, do tego karte MasterCard.

2. Na koncie Paypal ustaw USD jako walute podstawowa.

3. Dodaj karte debetowa do Paypala, weryfikacja trwa kilka dni.

4. Nastepnie jej pomoca mozesz dodawac srodki do Paypala bez przewalutowania.

Jesli masz konto zlotowkowe to wplacajac za pomoca polskiej karty kredytowej (albo debetowej, ale nie kazdej) Paypal przeliczy to na dolary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew bankowy w polskim Paypalu jest niedostepny.

Dlaczego jest niemożliwy?

Jesli masz konto zlotowkowe to wplacajac za pomoca polskiej karty kredytowej (albo debetowej, ale nie kazdej) Paypal przeliczy to na dolary.

Właśnie doczytałem, ze paypall sam przewalutowywuje przelewy. Czy zakładając podstawowe konto w mBanku z kartą kredytową- wypukłą i podpinając ja pod Pay pal'a, nastepnie robiąc przelew do USA (na czyjeś konto Pay pal'a) mogę mieć jakieś problemy?

Ps. Oczywiście, że najłatwiej by było załozyć konto w $, lecz zakup planuję jednorazowo lub maxymalnie dwukrotnie, trójkrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ta strone nigdy nie probowalem, ale w druga to czesto (czyli z $ na PLZ).

Podaje kwote w PLZ a PayPall sam zamienia na $ i przelewa na zyczone konto.

Czy płacąc pay palem deklaruję kwotę w złotówkach czy muszę ustawić w panelu USD jak waluta podstawowa mojego konta. W ogóle to co by taka operacja zmieniła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto w US ale jak robie przelewy do Polski to przy transakcji ustawiam PLN i wpisuje kwote w zlotowkach.

Walute podstawową będę miał w PLN a zrobię przelew do USA w dolarach, czyli pay pall przewalutuje na $.

Nie ma potrzeby ustawiania $ jako waluty podstawowej? (będę zasilał konto kartą z konta bankowego złotówkowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...