Skocz do zawartości

Ktory Z Tych 3 Programow Jest Najlepszy


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam sie dowiedziec czy ktos sie orientuje ktory z tych programow "cultural care au pair" czy " go au pair" badz tez "au pair in america" jest najlepszy, nie chodzi mi o koszty tylko ogolnie i pocedure skladanie papierow, jak dlugo sie czeka itd i gdzie najwiecej jest rodzin goszczacych (wydaje mi sie ze najbardziej poplarny jest curtular au pair ) czy ktos moze byl i sie moze wypowiedziec na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • 2 tygodnie później...
Chcialam sie dowiedziec czy ktos sie orientuje ktory z tych programow "cultural care au pair" czy " go au pair" badz tez "au pair in america" jest najlepszy, nie chodzi mi o koszty tylko ogolnie i pocedure skladanie papierow, jak dlugo sie czeka itd i gdzie najwiecej jest rodzin goszczacych (wydaje mi sie ze najbardziej poplarny jest curtular au pair ) czy ktos moze byl i sie moze wypowiedziec na ten temat

Wszystko jest jedno i to samo,kiedys kupilam ksiazke o tym wiecej w niej nie moge jej znalezc chyba autorka byla e baumgartnerczy cos takiego ,duzo pisalo o au pair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

sa slight roznice ja bylam z Au Pair in America i pomimo tego ze mialysmy wiecej znizek typu na silownie czy karnetow i lepsza organizacje spotkan niz au pair care, to ta druga wymieniona ma lepsze i bardziej logiczne prawa dla au pair'ek, trzeba dobrze przeczytac warunki umowy obydwu tych firm bo czasem sa one sprzeczne ze statutem US!!! roznice w godzinach kursow !! np. au pair in america miala 80 a au pair care 72 i potem byly jaja bo nie chcieli wiz przedluzac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...