Skocz do zawartości

Moje Pytania, Trochę Ich Jest...


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko sie zgadza tylko wezcie pod uwage fakt ze nauka w US is most about money. Jesli planujesz transfer to na tym traci sie przewaznie w ten sposob ze nie zalicza ci niektorych juz odbytych przedmiotow i musisz je powtarzac. Wierzcie mi mam dwie kuzynki, ktore przeniosly sie z cc do CUNY i czas stracony i pieniadze. Nie wyssalam tego z palca bynajmniej to fakt zyciowy. Po prostu na transferze sie traci zawsze.

Jesli planujesz pozostac na poziomie CC (skonczyc edukacje) to owszem.

Zawsze do CC jest latwiej sie dostac niz na 4 letnie.

System szkolnictwa tak pracuje

W Pennsylvanii uniwersytety stanowe musza zaakceptowac wszystkie kredyty ktore sie zdobylo w CC na terenie Pennsylvani, jak dlugo kontynuluje sie nauke w tym samym kierunku. No i dla mnie jak dla wielu innych absolwentow CC w Pennsylvanii, stanowa szkola zaakceptowala wszystkie kredyty. Takie jest prawo w tym stanie. Co do kuzynek jest kilka opcji. Wziely kursy w CC ktory nie jest akredytowany w tej samej organizacji co CUNY i dlatego CUNY nie uznalo czesci kursow albo zmienily kierunek. Ostatnia opcja to wziely zle kursy w CC i dlatego nie zostaly uznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co do kosztow nauki, to $300-600 dolcow za godzine kredytowa to lekka przesada.

Niestety, to nie przesada. :) Sprawdz np. CW Post, czy Molloy College na Long Island. Hofstra tez tania nie jest. Wszystko zalezy od tego, co studiujesz. Jak chcialam pojsc na 2 lata do CW Post, to mi wyszlo wszystkiego $60000. Az zbladlam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...