Skocz do zawartości

Mam Mieszkanko,poszukuje Chetnych!


carmen77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!;))) Tak jak w temacie,mam mieszkanko na 20 osob,zaoferowal mi je kobieta z nieruchomosci..Miesci sie ono w Ventnor i za tydzien koszt wynosi $90,poszukuje chetne osoby,aby skompletowac ala grupe mieszkajaca.Jesli ktos jest chetny to pisac na gg:439892

Pozdrawiam!;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$90 za tydzien przy 20 osobach to zdecydowanie drogo . Rozumiem ze znalezliscie to przez agencje byc moze dlatego taka cena . 2 lata temu przy takiej liczbie osob rowniez w Ventnor placilismy jakies $65/tydzien , a dom byl ogromny z normalnymi warunkami. Rok temu przy 13 osobach wychodzilo $75 , warunki duzo lepsze 1 block od oceanu . Takze za taka cene oczekiwalbym raczej plazmy i playstation w kazdym pokoju . Sa takie domy z mega warunkami do wynajecia w Ventnor za podobna cene ale na pewno nie dla 20 osob . Zreszta od eksluzywnej dzielnicy wazniejsze jest zeby bylo to blisko przystanku Jitneya , Ventnor jest dosc dlugie , wiec zdecydowanie polecam wszystko do WAWY , dalej bedziecie mieli juz problem z dojazdem do pracy . Powodzenia w kazdym razie .

-----------------------------------------

Szukasz pracy w NY ? Zajrzyj tu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nikt z nas nie ma zadnego lokum,wiec tak po malu,pare osob sie na to pisze...To prawda,drogo w cholere,ale na poczatek trzeba cos miec..A to mieszkanko(blok) mamy od babki z nieruchomosci,z ktora sie chyba kontaktowal manager Pathmarku w Ventnor...

Pozdrawiam!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...