Skocz do zawartości

Hej Wazne


Rekomendowane odpowiedzi

Pracodawce możesz zmienic jeśli ten z ds'a zgodzi sie na to, a byc moze nie bedzie robił Ci problemów skoro tak jak piszesz pracy jest mało i nie byłby w stanie zapewnić Ci nawet minimum godzin określonych w kontrakcie. Jeśli pracodawca nie wyrazi zgody, a Ty nie bedziesz dla niego pracowac, to sposnor(amerykanska fundacja) moze teoretycznie cofnąć Ci ds'a dlatego ze wg ich reguł jest to złamanie zasad programu i teoretycznie od tej pory nie możesz legalnie pracowac i powinnas powrócic do kraju. Dlatego tez jesli pracodawca bedzie Ci robic problemy, skontaktuj sie z fundacja i wyjaśnij dokladnie jak sprawa wygląda. Ja nigdy nie musialam zmieniac opracodawcy, ale raz mialam pewien problem z właścicielką hotelu, napisałam wiec emial do mojej fundacji (Geovisions), odpisywali na każdy maila, zadzwonili tez do mojego pracodawcy. Mysle wiec ze każda fundacja w przypadku problemów stara sie je korzystnie rozwiazac dla studenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak w NJ jest z poszukiwaniem pracy. Powiem tak w miesicie Union nie znalazłem nic, chodząc od drzwi do drzwi. Druga kwestia to transport. Tutaj bez samochodu praktycznie nie da się żyć, nawet chodników w wielu miejscach nie ma :) Po niecałym tygodniu szukania online i chodzenia po okolicy pojechałem do NYC i drugiego dnia (a pierwszego szukania pracy) znalazlem pracodawce. Dojazd autobusem idealny, nawet biletow na subway nie musze kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zalatw wszystko jak nalezy z organizacja, zeby w Sevisie nie wbito niekorzystnych dla Ciebie informacji.

W archiwum znajdziesz posty osob, ktore nie dostaly wizy USA ubiegajac sie o nia rok po samodzielnej zmianie pracy - Sevis dziala i trzeba o tym pamietac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...