Skocz do zawartości

Riksze W Atlantic City 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Jade 14 lipca do Altantic City z biurem YTP do pracy na riksach. Mam pytanie czy ta praca jest faktycznie oplacalna a jesli tak to kiedy i jak najlepiej pracowac. Zostaje w AC do 11 pazdziernika i oto moje drugie pytanie-do kiedy tam trwa sezon i do kiedy jest najwiecej studentow.Prosilbym rowieniez o kontakt osoby ktore byly lub sa teraz w tej samej pracy z biura YTP. Pozdrawiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

cos pozno lecisz do ac, po 5 wrzesnia czyli labour day na boardwalku nic sie nie dzieje, najlepiej pracowac od konca czerwca do 7 wrzesnia a po 7 wrzesnia tylko w weekendy a dni na tygodniu poswiecic na wycieczki i imprezy jest wtedy wiec duzo czasu na to. Ja bylem w 2006 i srednio zarabialem ok. 1000$ na tydzien odliczajac koszt wynajecia rikszy ok.800$ ale bylem tam jednym z najlepszych riksziarzy, nie wierze ze w tym roku jest tak dobrze bo wiem ze jest przynajmniej o polowe mniej osob co 2 lata temu, ja wczoraj stracilem prace w harrahs w rincon, jedynym pocieszeniem jest wyplata za 2 tyg, taki bonus ze musieli nas zwolnic(wiekszosc studentow stracilo prace a ci co zostali to dlugo tez nie beda) bo nie bylo ruchu takiego jak sie spodziewali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...